Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyám vadonatúj hűtőjéhez...

Anyám vadonatúj hűtőjéhez véletlenül neki koccantottam egy tányért és behorpadt a helye, ki lehet javítani?

Figyelt kérdés
Tényleg baleset volt, nem szándékoztam csinálni, de hónapok óta spóroltak a hűtőre én meg olyan béna voltam, hogy behorpasztottam az oldalát, anyám sírva is fakadt miatta. Így nem szeretném hagyni, de nem tudom, hogy ezt hogyan lehet kijavítani, vagy egyáltalán ki a kompetens szakember ebben az ügyben.
jún. 25. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha persze behorpad a fém hűtő egy tányértól. Mégis miből volt a tányér, vasból?
jún. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az nem csak koccantás volt.

Amúgy senki se fog ilyennek foglalkozni.

Maximum burkolat csere lehetne, már ha lehet kapni hozzá, és azt is aranyáron.

Ha csak koccantottad, akkor egy pötty sérülés lehetett max belőle.

Ha nekiverted mint az állat, akkor lehetett nagyobb sérülés.

jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy sérülés van rajta, nem hatalmas repedés, meg lyuk, hanem egy kb. fél centis kis horpadás. Igen, erősebben sikerült nekikoccantani, de az nem azt jelenti, hogy a távolból nekivágtam, mint a frizbit... A hűtő mellett álltam és kicsúszott a kezemből a tányér, nekiütődött. De láthatóan elég vékony a burkolat, nem egy vastag acélhűtő. Csak az a baj, hogy a legláthatóbb helyen sikerült a baleset.
jún. 25. 16:16
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Tegyetek oda egy hűtőmágnest, probléma megoldva. A hűtőnek amúgy annyitól semmi baja.
jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Veszel rá egy új ajtót márka szervízből, te meg felrakod.
jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy funkcionálisan baja lenne, hanem esztétikailag van probléma (anyám nem díjazza a hűtőmágnes ötletét). A baj az, hogy nem ajtót sértettem, hanem az oldalát. Önmagában ajtóval nem problémáznék, de alapvetően az oldalsó burkolat szerintem nem leszerelhető, ebből származik a gondom.
jún. 25. 16:24
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Fél centis? Ez van, majd megszokjátok.

Esetleg olyat kell hívni, aki autó horpadásokat javít, talán ki tudja húzni, bár olcsó nem lesz.

jún. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
#7, a hűtők pillevékony lemezből vannak, fix, hogy lokálisan megnyúlt a lemez. Illetve manapság sokszor az oldalak már hőátadó felületek, szóval...nem éri meg b_sztatni őket.
jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!