Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapest vagy Pécs?

Budapest vagy Pécs?

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy csapatváltás miatt Budapestre vagy Pécsre kell költöznöm. Melyik élhetőbb város egy gimnazistának? Milyen lehetőségek vannak? Szombathelyről költöznék így ehhez viszonyítanék.


17l



jún. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Pécs nyilván közelebb van és az is élhető.
jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát ha közelebb is van Pécs, akkor is megéri inkább messzebbre költözni, ha hosszútávra gondolkozol. Gondolj bele, Budapesten itt van minden a szádban. A buszok, metrók villamosok mindenhol érintik egymást, tehát a közlekedés is könnyebb, ezt is vedd számításba. Az, hogy milyen árban van egy ház vagy egy lakás, már más tészta. Nyilván Pécsett olcsóbbak az ingatlanok.
júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Én éltem Pécsett egyetem alatt 6 évig, személyes vélemény, de nekem elég nyomasztó volt végig. Nem tudom, talán a Mecsek miatt érződött mindig is kissé elzártnak. De persze élhető, megszokható ettől függetlenül. Budapest meg változatos, nem mindegy melyik részéről van szó, egy adott kerületben is lehetnek eltérések, pl. 8. ker, 13. ker. esetében.
júl. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. vagyok. A két f.szkalap még annyira se képes, hogy leírja mivel nem ért egyet. XDD
aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!