Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem indul el a fűtés, de a...

Nem indul el a fűtés, de a kazán megy?

Figyelt kérdés

Ugye a melegvizhez nekem kell a kazan, napi hasznalatban van, hiba nelkul mukodik.

Most viszont be akartam inditani a futest, a termosztaton forog a kis ventilator, de a kazan nem indul.

Mi lehet a gond?


2023. okt. 17. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevess ki, de nem lehet, hogy programozva van? Mi most vettünk házat és jelenleg tanuljuk a termosztát és a kazán kezelését és nem kis utánajárás volt rájönni, hogy hogyan lehet a fűtést beindítani. Úgy volt programozva, hogy csak bizonyos hőmérséklet alatt kapcsoljon be. Rengeteg Youtube videót néztünk róla, próbálj rákeresni az adott típusra, hátha találsz valami használhatót.


Bocs, ha tök hülyének tűntem 😀

2023. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A szoba termosztát alacsony hőfokra van állítva .
2023. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mindig mukodott eddig, 2 eve lakok itt, csak a hofokot kell allitani, de tudom programozni.


A lakasban 16 fok van, 24-re allitom, akkor sem indul el.

2023. okt. 17. 16:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Víz nyomás rendben van a rendszerben ?
2023. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 mindentudó99 ***** válasza:
1 # Termosztántnak ez a szerepe
2023. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, jó a víznyomás.
2023. okt. 17. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:
Magán a kazánon beállítottad a téli üzemmódot? Ha nem, hiába kapcsolgatod a termosztátot. Nem tudom, milyen kazánod van, nekünk a bekapcsológombját kell nyomogatni, ha nyári üzemmódban van, akkor egy napernyő jelenik meg a kijelzőn, ha téli, akkor meg egy hóember.
2023. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig sem kellett rajta semmit változtatni, fűtés szezon végén lenyomtam a hőmérsékletet a termosztáton és többet nem indult be.
2023. okt. 17. 20:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy, Westen kazán, pontos típust nem tudok.
2023. okt. 17. 20:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy elmászott valami beállítása, vagy gyenge az elem a termosztátban. Nálunk akkor is csinált ilyet.
2023. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!