Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Heti 2 éjszaka tartózkodás...

Heti 2 éjszaka tartózkodás esetén mi lenne a legjobb opció?

Figyelt kérdés
Fixen heti 2 éjszakát kellene Budapesten töltenem munka miatt, és ilyen kicsi időért én nem akarok lakást bérelni. Gondolkodtam rajta, hogy erre az időtartamra elég lenne airbnb-n keresni szállást, de nem tudom hogy megéri-e, vagy van-e valamilyen gazdaságosabb opció is. Annyi a lényeg, hogy egyedül legyek (tehát nem valakivel közösen megosztva) és jó lenne, ha olyan havi 140 ezer lenne a végösszeg. Valamilyen rövidtávú lehetőség érdekelne, ahol nem kell előre aláírni egy évet meg kaució mint a lakásbérlésnél és lehetne így pár éjszakára is.

2023. jún. 21. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálnék ráírni az olcsóbb szállásokra, és rákérdezni, hogy nem tudnak-e kedvezményt adni, ha minden héten két napot kiveszel x ideig.
2023. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez nekem is megfordult a fejemben, csak nem tudom mennyire lennének erre nyitottak...
2023. jún. 21. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem airbnb-sek nyitottak lennének erre, ha nem hetekre foglalnak náluk zömében és hétköznapra esik a két nap. Olcsóbb panziókat is érdemes szerintem körbejárni, hátha...
2023. jún. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!