Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tv, internet, telefon szolgált...

Tv, internet, telefon szolgáltatás?

Figyelt kérdés

T-Homenál van 3 az 1-ben szolgaltatásunk. Elèg drága a havidíj ezèrt gondolkodunk hogy másik szolgáltatót keresek.

Upc, Digi stb....sokkal kedvezőbb árak vannak.

Ki melyik szolgáltatónál van 3 az 1 ben csomaggal?


2023. jan. 21. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Ott lehet válogatni ahol vannak több féle szolgáltatók.

UPC már nincs,Vodafone lett.De neki is már új gazdája van.

2023. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudsz szolgáltatókat mondani ahol van 3 az 1 ben csomag?
2023. jan. 21. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Digi-nél 6900ft-ot fizetek még 1 évig(1 év hűséget kellet vállalni decemberben,régi számlához)Hűség nélkül drágább lenne,hogy azután mi lesz nem tudom.
2023. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Digi, 4 az egyben csomag (mobil is náluk van), kb 8000 Ft (szokott lenni rajta percdíj ezért változó). Igaz a lefedettség nem az igazi, de az év 365 napjából max 3-at töltök olyan helyen ahol nincs lefedettség. A vezetékesről bármikor tudok telefonálni, újév napján éjfélkor is amikor a mobil halott volt, a vezetékesről simán tudtam hívást indítani. A netre bármikor rámérek hoz minimum 940 Mbitet, ping 8-19 között van. Néha produkál 0,01%-os csomagvesztést ami ha balszerencsés időben történik a játékok nem szokták szeretni, de a böngészést, videóbeszélgetést nem zavarja. A tévét pedig a 2009-es LCD is behozza box és kártya nélkül (a digitális HD csatornákat is). Ennyit abszolút megér nekem.
2023. jan. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3,4: Digi akkor nagyon jó árban van. Nekünk T-Homenál Tv, Internet, Telefon közel 20.000 ft. Szerintem nagyon sok, ezèrt gondolkodom a váltáson.
2023. jan. 21. 15:45
 6/10 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:

Mondjuk az is számít milyen tv csomag,nekünk a standard csomag van

[link]

Amibe persze minden benne van,csak az extra nincs(HBO,TV2play stb)

Digi mindig sokkal olcsóbb volt,de az ismert körülmények miatt(4iG) lehet ez változni fog

2023. jan. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most hívtam digit, sajnos nálunk nem lehetsèges a szolgáltatás megrendelèse mert nincs a települèsünkön a diginek lefedettsège.
2023. jan. 21. 16:00
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld ezt.

Ez is Telekomé:


[link]

2023. jan. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8-as: Köszi, nagyon jó árban van. De beírtam a települèst a a weboldalon ès sajnos itt nincs lefedettsègük.
2023. jan. 21. 23:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Pont Vodafoneról szeretnék T-comra váltani. A Vodafone ügyfélszolgálata finoman szólva sem ügyfélbarát. A szolgáltatással is vannak problémát, pl a net folyton szakadozik.

Egyedül az tart vissza, hogy az egész lakást újra kell kábelezni az utcai oszloptól (megkérdeztem!), mert a T-com utp kábellel dolgozik, a Vodafone koax-szal.

Árban egyébkén nem olyan borzasztóan nagy a különbség, pár százalék. Ha elégedett lennék a mostani szolgáltatóval, nem is érdekelne...

Digi, Flip nálunk nincs. Vagyis az utcánkban van, de csak az utca túl oldalán, ahol társasházak vannak. Az utca ezen oldalán családi házak. Egy fogyasztóért nem éri meg nekik áthozni a kábelt. Legalábbis ezt mondták, mikor személyesen érdeklődtem. Ennek ellenére folyamatosan dobálják be hozzánk is a szórólapjaikat.

2023. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!