Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Két éve kb. rengeteg csótányom...

Két éve kb. rengeteg csótányom van/földszinti panel/Minden hiába, a sok rovarölő, a zselézés és a permetezés sem használ. Kinek vált már be a PESTREJECT? Köszi, dancus

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tömd be a lyukakat, ahonnan lejöhetnek a szomszédból! Csövek mellet, ilyesmi... Sokszor csak ennyi a gond. A többit meg kiirtod permettel, vagy akármivel.
2010. szept. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A lefolyokbol is jonnek, tehat ezeket ejszakara zard le, es minden rest szuntess meg!


Nezd meg a huto mogott, es mas gepek mogott, mivel a tojasukat meleg helyre szeretik rakni!


En az arabvilagban ismertem meg ezeket a bivaly eros csotanyokat, es hutogephez raktak a tojast, de aztan a koltozes lett a vege.

A szennycsatornan kozlekednek, es ezert nem fogod tudni kiirtani, mivel a csatorna rendszer van tele, mar mint a kinti is termeszetesen,

olyan ez azt nekik, mint a telefonvezetek, es ezt Te megszuntetni nem fogod tudni, csak elkoltozhetsz!

2010. szept. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a legkisebb réseken is átférnek, így ha gondosan be is tömöd a vízvezetékek, lefolyók, szellőzők réseit, akkor is utat fognak találni pl. az ajtó mellett, a villanyvezetékek csöveiben, stb. Vagyonokat költhetsz a legjobb csótánymérgekre, ha a ház többi részében hemzsegnek. Szólni kell a közös képviselőnek és neki kell megszerveznie az egész házra kiterjedő vegyszeres írtást. Nagyon nehéz, szinte reménytelen teljesen kiírtani őket, mert mindig lesz 1-2 szerencsés példány, amelyik valami falzugban, liftaknában, stb. túléli az írtást és szépen továbbszaporodik. Főleg a panelokban, a szemétledobók és a konténerek, a szellőzők, stb. nyújtanak kellemes környezetet nekik.
2010. szept. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jéézusom ez undorító! Én nemrég költöztem panelba, itt is meg fognak jelenni? :S Annyira undorodom tőlük, lehet, hogy ha rendesen irtják a házban, akkor nincs? Vagy megelőzésként költözzek? :S
2010. szept. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. 5 évig volt csótányunk, mert a kedves alattunk lakó nem volt hajlandó beengedni az irtókat. Így szabadultunk meg végül, hogy tömködtünk.:)
2010. szept. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!