Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egykb.25nm es önkormanyzati...

Egykb.25nm es önkormanyzati lakasban elek mar sok eve 1szulovel. 28 eves vagyok felretett penzem nincs.Amit keresek az elmegy felretenni nagyon nemtudok a fizubol. Valoszinuleg itt fogok megrohadni.Torodjek bele?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 22:18
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Alberleteket nezegettem de minek menjek el albiba ha az osszes penzem elvinné es egy honapig a küszöböt rágnám es egy bkv berletet se tudnek venni.Annak sincs ertelme.
2022. okt. 23. 22:20
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyiért lehetne megvenni az önkormányzattól a lakást?

Mennyi a kettőtök jövedelme?

2022. okt. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
1: Ha nem tudsz félretenni, akkor miből fizetnéd az albérletet meg egy külön háztartást?
2022. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Kulon Szoba berles mas berlokkel egy lakasban. Kulcsra zarhato szobat keress.
2022. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Az onkormanyzat mar nem adja el a lakasokat. Marmint berloknek. Amit a hazban eladtak ami kb ekkora az kb 18m ft asszem.

A 2 fizu az kb 400 450 de mivel ilyen arak vannak akar rezsi akar kaja akar barmi igy ez elmegy. Az en fizum akkor lenne eleg egy albira ha otthonra semmit sem adnek semmit sem vennek egy kiflit se es abbol.kitudnam fizetni viszont tenyleg a kuszobot ragnam de igy ugymond onallova tudok vallni de minek ha egy forintom se lenne soha a zsebembe. Megvenni nem is tudjuk de ha eladna az onkormanyzat akkor se tudnank mert egy ekkora lakasert kb 20 milla hat vegye a gorcs. Viszont itt leelni az eletem biztos nem fogom csak nem tudom mi a megoldas emellett vannak.mentalis betegsegeim is szoval heti szinten orvoshoz jarok gyogysz@rokat is szedek. Szoval vagynek egy normal eletre egy baratnovel de igy eselytelen. Nem tudom mit csinaljak sokszor kattogok azon milenne ha kivonnam magam vegleg a forgalombol igazabol mar semmi motivaciom sincs ilyen troger eletet meg nem akarok mar elni gyerekkoromtol.kezdve csak szivok minden teren bele faradtam reccs van. Aki ilyen sz#r helyzetbe volt hogy labalt ki? Nem ertem...

2022. okt. 23. 22:45
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Növeld a bevételed, nincs más opció. Nem csodálom amúgy ha megreccsentél. 25 nm még egyedül is kihívás nemhogy többen élni benne......én is laktam garzonban onnan tudom, egyedül ki lehet bírni, de így......
2022. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz dolog. Spóroljatok, keress jobban fizető munkát. Menj, vagy menjetek ki külföldre dolgozni. Nincsenek jobb ötleteim. 400-450 ezerből ketten nem tudtok félrakni? A rezsi, és az önkormányzati lakás mennyit visz el havonta?
2022. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Es ezert is szakitottam meg tobb kapcsolatot is. Tehat mikor a csaj basztatott miert nem johet hozzam hat most ide senkit meg azt az egy ket havert aki maradt azokat se hivom fel minek uljon le az agyra es beszelgessunk kozbe nezzuk az alkoholista apamat? Tehat alapbol is szorongasos betegsegem van emelett ilyen eletkorulmenyek kozott meg az ismerkedes randizas is olyan hogy van hogy raszanom magam de ha a alany felakar jonni ver a viz mit mondok mert tenyleg nem akarok felhozni senkit es ennyi idosen ez mar tenyleg gaz tinikent elment bar akkor se hoztam.fel baratnot vag baratnojeloltet se spanokat mert ez a helyzet es gyerekkoromban sem volt egyaltalan jobb szoval plusz ezek a betegsegek amikkel napi szinten egyutt elek ezek is csak gyilkoljak a lelkem. Tenyleg nem tudom mi a fraszt csinaljak probalok minel kevesebb idot itthon lenni de mivel jona tel a hideg a sotet igy mar itthon rohadok mikor vege a melonak.
2022. okt. 23. 23:06
 9/21 A kérdező kommentje:
Fater alkesz sokat eliszik mellette cigizik ez akar hiszed akar nem egy vagyon... kulfoldre igy en nem tudok kimenni fater meg ahogy latom itt fog meghalni...
2022. okt. 23. 23:11
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9: TE ne finanszírozd ezt!

Ne adj neki semmit!

2022. okt. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!