Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek a házam előtt...

Mit tehetek a házam előtt hagyott pótkocsival?

Figyelt kérdés
Pontosan ma egy hete, valaki a házam előtt hagyott egy 3tengelyes billenős pótkocsit, olyan amit a nyergesek vontatnak, és sódert szállítanak. Rendszám sincs rajta és üres, senki sem tudja, hogy kié lehet. Pontosan a házam előtt parkol és már zavaró, mert megnehezíti az udvarra be és kihajtást.

2022. aug. 17. 11:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
en hivnek egy ismerost akinek van nyergese es alrebb vontatnam par hazzal azt kesz :D Amugy en egesz europaban latok utcakon, parkolokban rendszam nelkuli autot rohadni, ha a rendor pl talal valamit, leveszi a rendszamot akkor rendszerint ott helyben hagyjak az autot nem vontatjak el, es ha a tulajnak se kell akkor ott fog szetrohadni :D
2022. aug. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10.


Már nem szeretik a vasat?

2022. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%

Rendőrségen kell bejelentést tenni .

Nem kell kompresszor ahoz , hogy el vontassa hátul minden kérnél van egy rugóerőtárolós fékkamra annak a belső oldalán van egy nagy csavar azt ki kell tekerni és már lehet is húzni simán csak a manőver után vissza kell tekerni teljesen mivel azzal a csavarral oldod a rugóerőtárolót azaz a rögzítőféket manuálisan .

Nem atom fizika a légfékrendszer .

Üdv egy kamion sofőr

2022. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Sikerült elvontatni?

Ha benyomjátok a piros és a fekete gombot akkor kiold a fék és ellehet húzni.

2022. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#13 "Rendőrségen kell bejelentést tenni "

Kapaszkodj meg. Előttem ~ 2 hétig "parkólt 1 szgk, beszóltam, ki jött 1 "értelmes örmester", és megkérdezte: mi a bajom azzal, hogy itt áll?

Igaz nem vagyok rendőr barát!

2022. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%

15-ös:

Ha volt rajta rendszám, és nem a te telkeden állt, hanem az úton, nem parkolt tilosban, akkor joga volt ott állni.

Az "értelmes őrmester" valószínűleg ellenőrizte, nem körözik-e.

2022. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
79%

# 16-Gondolom hallottál arról. hogy a lopott autókat pihentetik. Erre gondoltam, és tettem amit írtam.

Végül is 2 nap elteltével elvitték, v elvitették, lényeg nincs itt.

2022. nov. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!