Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy képes bejönni ennyi...

Hogy képes bejönni ennyi szúnyog a szobámba mikor vigyázok?

Figyelt kérdés

Ablakon van háló,de ajtókon nincs,apám meg nyitva hagy mindent este 8-ig,szóval a ház többi része vs a szobám kb. A ki meg bemenést nagyon gyorsan csinálom,egy másodpercig ha nyitva marad az ajtó úgy átsuhanok,és arra is figyelek,hogy estefele már csak egyszer menjek ki és akkor elintézek mindent,fürdőszoba dolgok,evés,behozom amit kell és viszlát,de mégis nem az van,hogy 1-2 szúnyog betéved mert az elkerülhetetlen,hanem tegnap pl 8 volt..

Olyan baszki,mintha ott állnának az ajtó előtt és várnák a nyitást,kóvályoghatnának bárhol de nem,az alatt az 1 másodperc alatt berohannak mintha itt lenne a titkos kincs az örök élethez.

Idegbajt fogok kapni


2022. jún. 28. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem válasz, de vegyél egy elektromos szúnyogirtót.

[link]

2022. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt tavaly próbáltam,szédelegtek tőle rendesen,de durva szaga van,inkább azt a fénycsöves cuccot használom
2022. jún. 28. 16:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk szúnyoghálós ajtó is van és azon szoktam látni esténként 10-15 szúnyogot. Ha nem figyelek egy részük azonnal bejön nyitáskor. Mivel sokszor sötétben is kimegyünk, néhány mindig besündörög.

Az irtásukat ilyennel oldom meg:

[link]

Ez brutál jó minden éjszakai repülő rovar ellen, de hatalmasokat csattan amikor dezintegrál egy-egy rovart.

2022. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A dezintegrál azt jelenti,hogy kinyírja? :D

Az enyém is szokott csattanni,de konkrétan,1 halott szúnyogot se látok rajta,sehol,1 kis lepkét fogott meg ami odaragadt. A szúnyogokat én szoktam megölni,vagy a kezembe veszek egy nedves törlőkendőt és ninjaként elkapom őket,vagy ha olyan helyen vannak,légyütővel..kicsit elegem van már ezekből az éjszakai programokból

2022. jún. 29. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Kertes ház? A kertben is lehetne a szúnyogokat irtani.
2022. jún. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"A dezintegrál azt jelenti,hogy kinyírja? :D"


Atomjaira bontja :)

Gyakorlatilag az elektromos kisülés szétcsapja a kisebb rovarokat.

A legyet, molyt és a nagyobb rovarokat meg szétégeti. Ez annyiból hátrány, hogy ilyenkor folyamatosak a kisülések, ezért egy darabig egyfolytában serceg, csattog és égett rovarszag kezd terjengeni a lakásban.

2022. jún. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!