Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Társasházi közös képviselő...

Társasházi közös képviselő választáson a jelenlegi képviselő a szavazáskor felhasználhatja a neki leadott meghatalmazásokat önmaga megválasztására?

Figyelt kérdés

2022. jún. 10. 22:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Mármint a közös képviselő is tulajdonos, és biankó meghatalmazásokat kapott? Akkor naná.
2022. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%

Csak a nagyon hülye akar kk. lenni, vagy aki nagyon unatkozik. Különösen fizetés nélkül, “társadalmi munkában”.

Gyakorlatilag baromi felelősség - újabban már anyagilag is, mert ha hibázik 5M Ft-ig felel érte a magánvagyonával - és egy nyugodt perce sincs, se nappal, se éjjel.

Nálunk céget kellett megbízni, mert 130 ember közül egy sem vállalta.

2022. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Ez valami rangot ad, vagy mi a fene, hogy lobbizni, csalni kell/ene érte?😳
2022. jún. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

2. teljes hülyeséget ír..


kk vagyok..felgasználhatja viszont a meghatalmazásoknak is van formai követelménye.

ki hatalmaz

kit

mikortól

mennyi közgyűlés stb stb

2022. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
És máris berepült egy, aki önként igazolta a 2-t!👍🏻😄
2022. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
5ös szólj ha nevetni kell addig felkészülök
2022. jún. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező, nyugodj meg, aki Nagy János kk-nek biankó meghatalmazást ad, az akkor is rászavazna, ha ott lenne és nem Kis Józsefre!

Egyébként a meghatalmazásnak, ami 2

tanúval van ellátva tartalmaznia kell a meghatalmazó akaratát, a jelöltje nevével megjelölve.

Ha az a régi kk. akkor az, ha az új jelölt, akkor az.

Ezt csatolni kell a jegyzőkönyv mellé.

Olyan nincs, hogy adok egy kipontozott meghatalmazást és a kk. azt ír bele amit akar!

Az ilyet meg lehet és meg kell vétózni!

2022. jún. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Hát, hogyne lenne! A meghatalmazásba nem ír bele semmit, a meghatalmazás nem a szavazásra bocsátott kérdésről szól, hanem azt mondja ki, hogy X.Y. helyett A. B. szavazhat.
2022. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
53%
Én is közös képviselő voltam a saját házunkban, 60 lakással de lemondtam, sok volt a hülye, meg is fenyegettek feljelentéssel. Semmi értelme kknak lenni. Főleg mert pár ezer forintot kaptam havonta érte.
2022. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%

9-es nem tudom, hogy csináltad, mert egy közös képviselet munkadíja társasházanként 120-250 000 Ft/hó.

És általában ez a munkájuk, több házat is elvállalnak.

Nem számvizsgáló bizottsági munkával kevered véletlenül?

2022. jún. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!