Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szolgáltatást vehetek...

Milyen szolgáltatást vehetek igénybe értékes cuccok tárolására Budapesten és hol?

Figyelt kérdés
Nem igazán vannak értékes cuccaim, csak bizalmas papírok és szerződések. Az albérletem nem igazán olyan ahol ezeket biztonságosan tudom tárolni a többi lakó miatt. Árva vagyok, barátok nélkül akiknél ilyesmit tarthatnék.
2022. máj. 21. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bankfiókoknál bérelj trezort. Az biztos.
2022. máj. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tároló? Mekkora hely kell és hol?
2022. máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Trezoron gondolkoztam, de nem gyémántokra kellenek.

És amúgy meg sem tudnám fizetni. Pont erre keresek alternatívát.

párszor nagyobb kapacitással és nagyságrendekkel komolytalanabb őrizettel amit lényegében egy trezornál meg kell fizetni.

Trezor és van bérelhető raktár de a kettő között semmilyen átmenet nincs? Bérelnék pince kamrát, de azt meg magánszemélyek adják ki, és rájuk azért az irataimat nem bíznám, hallva hogy az albérlet kiadásoknál is milyen turkálódások szoktak lenni a személyes holmik között. Valamilyen céghez kötött dolgot keresek, akiknél lehet arra számítani hogy ők maguk nem adhatnak saját kezelő felügyeletüknek engedélyt a tárolóhelységbe való betekintésre dokumentálás nélkül. Nekem ennyi kell csak biztonság szempontból.

2022. jún. 6. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Tehát pontosan mekkora hely kellene (köbméter, négyzetméter) és hol? Földrajzilag hol. Békés megye, Győr...?
2022. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"ők maguk nem adhatnak saját kezelő felügyeletüknek engedélyt a tárolóhelységbe való betekintésre dokumentálás nélkül"

Ezt szerintem csak a bankok csinálják sajnos.

Egy tárolóban valóban lehet tűz, víz, beázás, gépészeti probléma (társasház), amit el kell hárítani, és akkor akár még a tűzoltóság is feltöri adott esetben.

De ha magad veszel egy kis széfet, azt otthon is tudod tartani.

2022. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néhány fontos személyes irat tárolására tudok adni neked egy széfet, amit egy saját bútorodba bele tudok rögzíteni - ha debreceni vagy.
2022. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!