Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ezzel csinal valamit a rendőrs...

Ezzel csinal valamit a rendőrség? Vagy mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Pár hónapja költöztem a baratomhoz,(tarsashaz budan) de már előtte is sokat voltam nála mert 3 éve együtt vagyunk, tehát így ismertem a szomszédokat is kabera, sose volt velük baj. Viszont 3 hónapja költözött ide egy par, /cigányok/ elvileg eddig a no apukajae volt a lakás és alberlok laktak itt. Addig nem volt velük baj amíg egy hét után hazibulit nem rendeztek amit vegig felhallottunk és hajnali 4ig csinaltak. Úgy gondoltuk hogy ha egyszer van ilyen az nembaj de többször ne forduljon elő mert alig aludtunk. Rá 4 napra arra ébredtem fel hajnalba szintén hogy a no uvoltozik a csavoval hogy "Te budos fa***opo, p*raszt g*ci" és efele választékos szokinccsel és rugdos mindent a lépcsőházba, viszont rá egy órára abbahagytak. Ezután 3 nappal megint ez volt viszont ekkor már barátom is teljesen ideges lett és lement hozzájuk szólni mire majdnem megverte öt a csaj(!!!) Meg egy késsel is kijott, én kihivtam a rendőrséget, és elmondtam nekik hogy azonnal jöjjenek ki mert ez így nem lesz jó, na most. 40 perc alatt érték ki, mikor feljottek hozzánk és elkertek az adatokat ezt meghallottak és abbahagytak az uvoltozest. A rendőrség SEMMIT nem csinált, bekopogtak és mivel nem nyitottak ajtót, közölték hogy bizros nincsenek itthon(??) Nem is ertem, betorni az ajtót? Rarugni?

Es hogy ezzel ok nem tudnak mit csinálni.

Ez 1 hónapja volt, azóta hetente 2-3x ez van, és már más is rendőrt hívott. Egyszerűen nem lehet elviselni, sose írtam meg ide de valaki aki illetékes nem tudja mit lehetne ezzel a szituációval kezdeni? Meg csak kirakni se lehet őket mert a nőnek az apjae a lakás, és ha jól tudom ez csendhaboritas. És az a gáz hogy nem is egy 8.ker, szép a környék meg az egész ház is, ezért se nekünk kéne elkoltozni. Ha megegyszet lesz bizros hogy megint zsarut hívok, de valaki aki ért hozzá vagy tanácsa van, mit csináljunk??


En 23 éves vagyok, barátom 24



#rendőrség #Szomszédokat
2022. márc. 16. 22:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Az kimaradt, hogy a barátom volt az első férfi aki egyeltalan lement szólni, mikor tele van a ház férfiakkal, azok mit csinálnak? Azon kívül hogy egyszer mikor beultem az autóba megállított az egyik hogy o menne a bíróságra és hogy szüksége lenne tanukra ez a no miatt, mondtam hogy persze és megadtam neki a számomat, de azóta se ment el.


Kozoskepviselonek szóltunk, de semmit nem csinál az se, őt nem érdekli semmi, borzalmas az a no is

2022. márc. 16. 22:26
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan, nem én vagyok a tulajdonos hanem a barátom és az apukája(ő nem itt lakik) de nem is én fogok tanuskodni vagy ha igen barátommal együtt csak, mert egyedül nem lehet, de ezzel a rendőrök ha sokszor hívom ki őket csinálnak valamit? Haszontalannak érzem magam
2022. márc. 16. 22:27
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Meg csak kirakni se lehet őket mert a nőnek az apjae a lakás (...)


Egy olyan törvényt kellene hozni ( mint pl. Németországban) hogy azokat a tulajdonosokat akik nem férnek össze a többi lakókkal ki lehessen zárni a lakóközösségből.

Súlyos esetekben kötelezhető legyen a tulajdonos lakása eladására.

2022. márc. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra nincs jogköre, a rendőrnek ha üvöltöznek mit tegyen. Szólni tud ennyi, de ez mint halottnak a csók.

Jegyzőnèl tudsz birtokvédelmet kérni. Van országos, helyi csendrendelet, illetve társasháznál szabályzat.

2022. márc. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Na ezért jól le leszek értékelve :)


Az ilyeneket kell befenyíteni, sajnos a rendőrség nem tud mint csinálni.


Van olyan haverom aki igénybe vett ilyen erős ember szolgáltatást. Kb 5-6 éve 150000-et kértek a fiuk (100+ kg szét kokszolt emberek).

A művelet annyiból állt, hogy egy váratlan pillanatban megjelentek az egyénnél, meghívatták magukat egy-egy kávéra, és beszélgettek velük kb fél órát. Továbbá felhívták a figyelmüket, ha legközelebb ide kell jönniük, akkor nem csak kávézgatás lesz...

És az a helyzet haveromék tömbjében bevált. A balhés család, azóta már visszafogott család, még mindig ott lakik ahogyan ők is. Teljes mértékben beolvadtak a lakóközösségbe.

Haverom és a balhés család is tulajdonosok.


Persze valószínűleg nem mindenki adja be a derekát, egy ilyen beszélgetés után.

2022. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Első körben 1-2 hetente, egy kis pillanatragasztó az ajtózárjukba.

Ha nem veszik észre magukat, akkor lehet sűríteni a műveletet.

Ha ez sem használ, akkor az jön amit az 5-ös leírt.

Összedobja a rávalót a társasház.

2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ezert utaljak a rendoroket es verjk meg oket gyakran. Mert nem csinalnak semmit,amikor kellene.
2022. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

márc. 17. 09:29:

Hogy lehet ilyen erős embereket találni? Nézelődjek egy konditeremben?

Tudják tartani a szájukat? Nem buknak le?

De félnék is kapcsolatba kerülni ilyenekkel. Pl. nem erőltetik rám később a "védelmi szolgáltatásukat" akkor is, ha nem lesz már rá szükség?

2022. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!