Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lakás a szebb?

Szerintetek melyik lakás a szebb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

nekem a páromnak és a 16éves lányomnak...

ja és a lányom szeretne egy kis növésű kutyát szerintetek megengedjem neki ilyen lakásba?(csak a szobájába lehetne)és a lányom 9 órát nincs itthon suli miadt /én nem fogok vele semmit csinálni/


2010. szept. 13. 03:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a negyedik.
2010. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek eléggé egy kaptafára készült lakások, szóval kb mindegy, melyiket választod. Nekem tetszik a kivilágított kád, valamint amelyiknél van terasz. De ahhoz, hogy összehasonlítsuk a lakásokat, nem jók a képek.
2010. szept. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kutyát semmiképp! És nem a lakás miatt, hanem mert a 9 óra túl sok egyedül neki.
2010. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A negyedik a legjobb,és a kutyával foglalkozni kell.
2010. szept. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Negyediket javasolnám a saját ízlésem alapján viszont ha kutyát szeretne akkor ahhoz jól nevelt kutya kell amelyik türelmes is sok sikert hozzá amúgy nem lenne túl jó több lenne a gond mint az öröm.
2010. szept. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kutyát semmiképp ne vegyél a lányodnak.

Egy 16 éves mident megígér, de úgyis a Te nyakadba szakadna hamarosan minden. Majd, ha külön él akkor tarthat kutyát.

2010. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha 9 órát távol van a lányod és más nem foglalkozik majd a kutyával akkor ne vegyétek meg neki. Főleg ha csak az ő szobájában lehet. Akkor inkább macska, ha mindenáron állatot akar. Ezek bérelhető lakások ha jól látom, lehet vinni állatot egyáltalán? Nem olvastam végig a hirdetést.az első a legzavaróbb számomra, szemben a szomszéd szintén hatalmas ablakokkal, este át lehetne integetni...
2010. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!