Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A dió megfogta a kezemet,...

A dió megfogta a kezemet, mivel jön le?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Idövel:)
2010. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
próbáltam hipóval,olajoldóval,cif el,citromsavval....marad a sósav:D
2010. szept. 12. 20:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg 'idővel'..

Én ha díózom,vagy paradicsomot kaccsazok,citromlével,vagy érett paradicsommal mosok kezek,valamint van a kútnál kávézacc!-a csersav-tartalma és a dörzshatása miatt sokféle más koszt is levisz.

2010. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Káros,de domesztosz.
2010. szept. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is csak az idő segített, de a diólikör jó lett:-))))))))
2010. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző !!! Írígyellek! A mi tudásunk csak a dió-kompótig terjed! Bár az is nagyon finom,csak borzasztó macerás csinálni.
2010. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eltüntetni nem lehet gyorsan viszont halványítani lehet: én ultra derm,citromlé,ecet,kávézacc,cigarettadohány,domestos kombinációkat próbáltam és persze körömkefe... persze nem egyszerre mert ki tudja milyen veygületek képződnek, felváltva. ezekkel sikerült olyan szintre halványítani amilyen színű már egy félvér ember bőre is lehetne akár;)
2011. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!