Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Én 17, a hugom 14 éves és egy közös szobánk van. Egyrészt nem tudok egyedül lenni, másrészt félek áthívni másokat mert nemtudom mit gondolnának erről.

2022. febr. 27. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Az a nem normális, hogy a kérdésből hiányzik a kérdező nemi hovatartozása, ha már a húgáé tudható.
2022. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 L.. István ***** válasza:
100%
Aztán mégis mit gondolnának?
2022. febr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

vegyél magadnak egy saját házat, vagy menj albérletbe és a probléma megoldva.

25 éves koromig közös szobám volt az öcsémmel, még is túl éltem, és akkor is voltak barátaim. Szüleimnek nem tellett nagyobb házra.

2022. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nagyobb ház nem is kell csak egy gipszkarton válaszfal és még egy ajtó. Bátyàm így oldotta meg a gyerekeinél hogy legyen két külön szobájuk. Két apró szoba de mégse együtt vannak
2022. febr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, ennyire futotta a szüleidnek. Sokan vannak még ilyen helyzetben vagy ilyenben sem. De szégyellned azért nem kell, nyugodtan áthívhatsz másokat. Az én fiaimnak is jobb híjján közös a szobája, de ilyenkor simán átengedem nekik meg a haveroknak a nappalit, aztán kockulnak, nyerítve röhögnek, és dübörög a zene, én meg elvonulok. De ha megoldható, persze válasszátok ketté a gyerekszobát. Akár egy nagy szekrénnyel. Fal természetesen még ideálisabb, ha jut egy-egy ablak és nem egyikőtök a másikon át közlekedik. Egyébként meg jövőre mehetsz kollégiumba akár, ott is másokkal leszel együtt, aztán mégis mindenki járkál mindenkihez.
2022. febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!