Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ytongból szeretnénk a beépíthe...

Ytongból szeretnénk a beépíthető mosdóhoz pultot csinálni! Hogy álljunk neki?

Figyelt kérdés
Sajna a kőműves brigád, aki eddig nekünk dolgozott most vidéken van, nem tudják bevállalni, ezért úgy gondoltunk nekiesünk. A függőleges részeknél nincs gond, de maga a "munkalap" részét nem tudjuk hogy kivitelezzük. Áthidalót tegyünk be oda?
2010. szept. 9. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget mondani, de nekünk azt hiszem 2-3

szál 10-es vasat rakott a burkoló. Mondjuk nekünk ráültethetős mosdónk van. Az alját két helyen (lefolyónak) meg kivágta ugye!

2010. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez a beépíthető mosdó nekem zavaros, leírnád, hogy pontosan mire gondolsz?
2010. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi [link]
2010. szept. 9. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
éS a vízszintes részt betonból szeretnéd kiönteni?
2010. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
és kicsempézni?
2010. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csempézni szeretnénk majd, és itt a gondunk, hogy a vízszintest miként csináljuk??? U elemet tegyünk oda? Bocs, hogy nem tudom:( már belefáradtunk kicsit a felújításba.
2010. szept. 9. 21:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha a vizszintes részt is csempézni akarjátok akkor a pult részt ki kellene zsaluzni, és kiönteni valami finomabb betonnal, mondjuk estrichel.

Alulról és oldalt mondjuk colos deszkával.Mindenképen kellene bele minimum 10es betonvas hosszába(vagy ha nagyon biztosra akarok menni valami sűrű térháló)


És a beépíteni kívánt ívet meg belülről mondjuk valami vékonyabb osb lappal, ami hajlik.(szerintem ha tapasztalatlanok vagyok jobban jártok valami szögletes formavilággal:)


Vagy ha megengedhetitek magatoknak lehet kapni direkt ilyen célra pultot ami kb 10cm vastag, ezt rá kell rakni a pillérre, és kivágni a mosdó helyét.


Ha nem világos nyugodtan kérdezz, elég szétszórt vagyok így estére.

2010. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ilyesmit kellene csinálnotok:


[link]

2010. szept. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szögletes formát akarunk, nem ívelünk:) Kicsit nagyobb pultrészt gondoltunk, hogy pakolós hely is legyen rajta. Sablont hol lehet venni,sosem hallottam még róla. Köszi az eddigi válaszokat, remélem sikerül kivitelezni,ha nem itt fogok zargatni:)
2010. szept. 9. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:

nem sablon, hanem ilyen vastag műanyag/fa pult ami direkt olyan vastag mint a beépíthető mosdó.


Nem olyan bonyolult, szerintem menni fog:)a mosdót mindenesetre vegyétek meg, hogy legyen minta a zsaluzáshoz.

2010. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!