Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi egy másfélsz...

Körülbelül mennyi egy másfélszobás panellakás havi rezsije,2 fővel?

Figyelt kérdés

Telefont, tévét, és internetet és ilyen szolgáltatásokat nem számolva.


Amúgy Győrről lenne szó.


2010. szept. 2. 22:48
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem törlesztőrészletet, hanem REZSIT, kiadásokat szeretnék tudni.
2010. szept. 2. 23:24
 2/12 anonim ***** válasza:
Én pár éve (egyetemi éveim alatt) laktam Győrben egy kétszobás panel albérletben (négyemeletes). A közös költség pár ezer forint volt havonta. A villany és víz fogyasztásfüggő. A fűtés volt elég húzós. A fűtésmentes hónapokban is volt pár ezer forintos alapdíj, télen néha dobtunk egy hátast a fűtésszámlától (volt olyan, hogy majdnem 40 ezer forint volt, igaz nagyon hideg hónap volt). A csekkek hozzánk jöttek, mi adtuk fel és vittük bemutatni a tulajnak, mielőtt valaki azzal jönne, hogy átvertek minket.
2010. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
értem. én ráadásul még csak nem is egyetem, hanem középsuli alatt mennék, egyik kedves barátommal. a kolesz melók miatt nem megoldható, a bejárás meg fárasztó volt 4 éven keresztül is... egy átlagos víz gáz villany árat tudnál írni ? köszönöm
2010. szept. 2. 23:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Az ország másik vége...Szeged.

Másfél szoba/47m2/-téglablokk-konvektor-2 fiatal-1pár.

A közös 6300

víz 6-7 e.

villany 5 körül

gáz nyár 4körül

tél 15-18e

(lakb-32e)

2010. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2010. szept. 2. 23:45
 6/12 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A víz árára sajnos nem emlékszem, a villany kb. 2-3 ezer forint volt. 3-an laktunk a lakásban. Napközben suliban voltunk vagy dolgoztunk, szinte csak aludni jártunk oda. Volt 3 laptop, egy tévé amit senki sem nézett, hűtő, mikró, mosógép, hajszárító, világítás, néha egy kis porszívózás. A tűzhely gázának ára benne volt a közös költségben. De szerintem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a kiszemelt albérlet tulajdonosát. Én olyan albiban laktam, ahol sajnos nem volt egyedi mérés és a szabályozásra sem volt lehetőség. Sokszor fájt a szívünk, amikor télen is nyitva kellett lennie a lakásban az ablaknak, mert annyira túlfűtötték a lakást és a pénzünk és a hő meg ment ki az ablakon. Ha van mérés és szabályozható, akkor kisebb vagyonokat lehet megspórolni.
2010. szept. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mi 2-en lennénk, és egyik ismerős adja el, oda mennénk.

mindenképp érdeklődök tőle is, csak szeretek több irányból érdeklődni, hogy ne verjenek át.

nagyjábol mi is csak aludni járnánk, reggel suli, utána iroda, majd este fürdés fekvés...


köszönöm a választ

2010. szept. 2. 23:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A legegyszerűbb, hogy ragaszkodjatok ahhoz, hogy szeretnétek látni a csekkeket, mielőtt fizettek. Így talán nem tud átverni Titeket.
2010. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

közösköltség 10

villany 12-15

gáz 6

net 3

kábeltv 4


25-30 körül egy hónapban



de ha fürdéshez nem villanybojler van, hanem gáz, akkor az olcsóbb lehet

2010. szept. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 30 körül van havonta.
2010. szept. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!