Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » MWM nél is lehet éves elszámol...

MWM nél is lehet éves elszámolást kérni, ugye? Remélem, csak hülyeség, amit mondtak nekem ismerősök, hogy éves elszámolást (napelemek miatt érdekes kérdés) már csak X ideig lehet kötni, január 1 (?) és utána hello....

Figyelt kérdés
... és remélem az sem igaz, hogy marad a februári vagy márciusi elszámolás, akinél éves, amit most a szept 30-i szolg váltás miatt elég komoly veszteség lehet még egy kis, normál háztartásnál is. Napelemeseket értem itt.

#napelem éves elszámolás #elmű átállás #új elszámolás MWM nél
2021. okt. 8. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt hallottam én is, mert az új(német)tulaj rendet, átláthatóságot akar..

Nekem eddig éves volt, nem tudom mi változik.

2021. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyelőre annak van egy határideje, hogy meddig lehet új szaldóelszámolási megállapodást megkötni, arról egyelőre nincs szó, hogy a megkötötteket is felbontanák, és kötelezően átalakítanák bruttó elszámolássá. De ez persze bármikor változhat.
2021. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!