Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosogatógépben a poharak tele...

Mosogatógépben a poharak tele vízzel mi ez?

Figyelt kérdés

Elinditottam 1,5 órára aztán 1 óra múlva magától le állt kinyitódott. Tele volt a poharak vízzel, elinditottam újra egy mosogatást amit már nem vártam meg, szerintetek még mindig olyan?

Nem otthon csináltam hanem másnak, ez volt az első hogy használtam. félek hogy megint tele lesz vízzel 😕


2021. szept. 29. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha fenékkel lefelé tetted be a poharakat, akkor bizony tele lesznek vízzel, sajnos így működik ez a fizika. Ezért kell szájjal lefelé betenni őket.
2021. szept. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Most először használtad a mosogatógépet?


Hogy érted, hogy 1,5 órára indítottad el? Nem programok vannak? Mert az enyémen programokra lehet állítani, én az 50 percest használom mindig.


Tudod, hogyan kell bepakolni? A poharakat szájjal lefelé kell, ahogyan az első írja.

A tányérokat sem szabad szorosan, sőt, az egész bepakolás inkább szellős legyen, így tuti tiszta lesz minden.

2021. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem, hogy a kérdés valós, mert az ennyire logikátlan ember fogyatékos és nem tudna ide irkálni.

... és mindezt 2x!

2021. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó : ahelyett hogy le szólsz mert életemben elsőnek próbáltam használni egy mosogatógépet told el a pofadat ha nem tudsz értelmes választ adni 😘egyébként nem 2x írtam le.

2: köszönöm! És igen valahogy 1 óra 30 ra tettem egyáltalán nem értek hozzá 😕

2021. szept. 29. 16:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem 2x írtad le, hanem 2x indítottál mosogatást ugyanazzal az esztelenséggel! 🤦🏼‍♂️

De meggyőztél, nem kamu!😀

2021. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap azt hiszem, hogy nincs már lejjebb.

Azután jön egy újabb nap és egy újabb IQ mentes kérdező...

2021. szept. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit fejlődött a világ.

Mert régebben a diliházban, nem engedték a bolondokat elektromos gépek közelébe...

2021. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A gép tulajdonosától (vagy használójától) miért nem kértél tanácsot? Most már egy életre megtanultad, hogy mindent, ami öblös, ezzel lefelé kell berakni, hogy a víz kifolyhasson belőle.
2021. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%
Minden öblös, nyitott edényt szájjal lefelé kell betenni. Ha a tárgy könnyű (pl. műanyag), akkor le kell súlyozni, valami nehezebb tárggyal (rá kell tenni), hogy a vízsugár ne fordítsa fel.
2021. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

A gyártók a hibásak, mert nem adnak a poharakhoz használati utasítást.

:)

2021. szept. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!