Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknál cigány faluban/környéken?

Laknál cigány faluban/környéken?

Figyelt kérdés

Néha látom itt hogy 1-2 ember kérdésnek álcázva leírja, hogy mennyire mocskos népség a cigányság.


Én még nem jártam igazi klasszikus cigány faluban. De nem is akarok.

Cigány környékre se mennék.


De aki ezeket írja, melyik cigány zsákfaluban lakik és miért nem költözik el?

Ha annyira elviselhetetlenek a cigányok, miért muszáj együtt élni velük?


2021. szept. 27. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

"De aki ezeket írja, melyik cigány zsákfaluban lakik és miért nem költözik el?"


pl azért, mert a rossz hírű környék annyira letöri az ingatlanának az árát, hogy abból nem tudna normális helyen másik ingatlant venni. De ez csak egy eshetőség.

2021. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Albérlet is létezik.
2021. szept. 27. 14:49
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem biztos, hogy cigány zsákfaluban lakik. Kérdező, minden városban laknak cigányok...
2021. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Próbálj vidéken egy rossz gazdasági helyzetű kistelepülésen, vagy akár a nagyvárosban egy kétes hírű környéken lakást eladni s rájössz. Egy vidéki ház árából egy konyha ára sem jön ki máshol. S akkor még nem kerestél munkát, nem írattad máshova a gyereket, nem vitted magaddal a kertedet, a barátaidat stb.
2021. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

"Én még nem jártam igazi klasszikus cigány faluban. De nem is akarok.


Cigány környékre se mennék."


Pedig leszámítva pár nyomornegyedet nem sokban különbözik a többi csóró vidéktől, ezt hidd el. Én is jártam pár "súlyosan cigányfertőzött helyen" és igen nagy csóróság van, de messze nem olyan brutális a hely, mint mondják, akik sosem jártak ott. Pl. aki Borsodban lakik az elvileg kis túlzással "konstant életveszélyben van" aztán meg ha elmégy oda tapasztalod, hogy nem vagy, igen hangoskodnak az utcán, igen sok tahó van köztük, igen leszólítanak cigiért de azt az életveszélyt, meg hogy bármikor kirabolhatnak sose éltem át, amiről páran meséltek.

2021. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Szóval ez most csak egy kérdésnek álcázott önigazolási kérelem akarna lenni tőled igaz kérdező?


Te már eldöntötted magadba, hogy aki ilyen cigányputris helyen él, az csak az ő hibája, miért nem megy el, bármit mondanánk, bármit valós példákat hoznánk fel, te csak a saját prekoncepciódat fogod erőltetni minden áron. Így sok értelme nincs a kérdésnek.

2021. szept. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
90%

Soha nem laknék ilyen helyen. Érdemes megfigyelni pl. Nyírmihálydi és Nyírgelse között a különbséget. Szomszédos falvak, de Nyírmihálydi lakosságanak 30%-a cigány, Gelsén egy sem él.


Nyírmihálydiban még 5 éve is tífuszjárvány tört ki amiatt, mert a cigányok nem a wc-be szarnak, hanem oda ahol rájuk jön, normális ember fél bemenni a cigányházas utcákba, a suliban meg bántják a fehér gyerekeket.


Nyírgelse ezzel szemben egy átlag osztrák falura hasonlít, még az ajtókat sem szokták zárni.

2021. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
88%
Egy is sok ha az a szomszédban van vagy közel az utcában. Mert ha nincs is baj vele értéktelenedik az ingatlan. Nagyon szép takaros házzal tiszta udvarral kell rendelkeznie egy cigánynak ahoz hogy az ember bizakodó legyen nem lesz vele baj. De ez meg nagyon ritka. Cigányputri . Cserepek lecsúszva senki nem igazítja meg soha. Kerítés nincs . Csak szemét meg vas az udvarban. És a küszöbre csinálnak ha ott jön rájuk
2021. szept. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mondom, nem jártam még olyan környéken.

De az biztos, hogy nagyon el van ez túlozva. Kb egy állat se csinál ilyet.

Vagyis itt is csak összegyűltek a frusztrált falusiak.

Mert ha feljössz leírni gyk-ra, attól jobb lesz.


Ez a weblap is érdekesen értelmezi a saját szabályzatát...

2021. szept. 28. 04:45
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Nézd kérdező én egyszer laktam közös albérletben egy cigány fickóval, milyen negatívumot tudok róla mondani: irtó büdöset szart. De enyi, ezen kívül nekem nem volt semmi bajom vele. A legtöbb cigányrettegő cigányt csak képen látott.
2021. szept. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!