Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudom kinyitni az ajtót.....

Nem tudom kinyitni az ajtót.. valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, szóval régi típusú ajtók vannak, sajnos a hálószoba ajtaja feladta a küzdelmet és nem tudom kinyitni... Kulcsom nincs hozzá a kilincs körbeforog a zárnyelvhez nem férek hozzá, mert pont takarja az ajtófélfa és nem látok rá, zárszervízes 40-60 ezret mondott rá, ami számomra irreálisan sok. Rongálás nélkül van esélyem kinyitni?

2021. szept. 26. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Az épületkategoria helyett inkább a zárszerkezet kategoriájárol probálj mondani valamit!
2021. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a roppant hasznos választ :D Én eddig úgy vettem észre, hogy a belső ajtók panel házak esetében, amennyiben nem cserélték őket, ugyanolyanok, nyilván azért írtam le, tollkulcsos profil egyébként. Neked is szép estét :)
2021. szept. 26. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kivül vagy vagy belül?
2021. szept. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gondnok nem tud segíteni?
2021. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kívül szerencsére, tudtam, hogy rossz a zár most lett volna időm venni másikat, de reflexből becsuktam, szóval az az én hülyeségem. Sajnos gondnok nem tud segíteni amúgy, nem ért hozzá. Belülről amúgy mivel látom a zárnyelvet és nem takarja az ajtófélfa kb bármivel kinyitható, szóval az nem is lenne gond.
2021. szept. 26. 23:47
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Betorod az also uveget, bemaszol, kinyitod, kiszereled a zarat, holnap (ma) veszel uveget az ajtora, kilincset a kilincs helyere, DIY modszerrel beepited mindkettot, problem solved, koltseg 5-10ezer max.

Szivesen.

2021. szept. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nincs üveg, ez az egyetlen a fürdőn kívül ahol nincsen üveg az ajtóban nyilván) , az sem opció, hogy átmászok a másik szobából, mert 9. emeleten vagyok
2021. szept. 27. 00:06
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen felfeszíted a zárat egy vastagabb késsel
2021. szept. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A kulcs helyére be kell juttatni egy sperhaknit. A kulcs nyílásnál a szár részt roncsolni, megfúrni, Hogy a minta ne legyen zavaró, aztán derékszögbe meghajlított erősebb pálca, vagy más kulccsal ami hasonló nyitni.
2021. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a kulcsot betolod a zárba ott van egy alakos lemez. Azt egy ügyes ember meg tudja úgy feszegetni, hogy bármely kulcs beférjen és nyissa.
2021. szept. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!