Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon, az Avason a Szilvás...

Miskolcon, az Avason a Szilvás utca biztonságos környék, édemes ott albérletbe menni?

Figyelt kérdés
Egyetemista leszek, és olcsó albérletet keresek 2 lány számára.
2010. aug. 27. 16:50
 1/5 anonim válasza:
Bár közel van az egyetem, sajnos azt kell hogy mondjam: nem biztonságos, mert köztudottan az az Avas II. üteme, ahol a legtöbb bűncselekmény történik kisebbségiek miatt,én már csak tudom mindennap átutazom rajta. Tavaly előtt egy nőt is megöltek, két egyetemista társamnak meg csótányos lakásban kellett lakniuk. Én nem ajánlom, de ha olcsó és tiszta a lakás, nézd meg.
2010. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elsővel egyetértek.

Olyanokat hallottam h drogos injekcióstűket raknak a postaládába meg ilyenek. Laktam az avason, bár nem a Szilvás utcán, hanem 2 megállóval feljebb, én nem tapasztaltam egyébként semmi rosszat. Normális emberek is laknak az avason, de javaslom gázsprayt azért hordj magaddal mindig.

2010. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Első vagyok, közben megkérdeztem anyumat. Ő a Karacs Teréz középiskolai Leánykoliban dolgozik és mondta, hogy egyetemistáknak is kiad a koli szobát, kétágyasban lehetnétek ketten. Csak 15000 forint, rezsit nem kell fizetni és portás/gondnok mindig van. Esetleg megnézhetitek, az újgyőri főtéren van onnan jár a 29-es ami pár megálló után közvetlenül az egyetem mellett tesz le titeket. Nézzétek meg.
2010. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm a szilváson lakik..de azt mondta hogy nemhogy este..még nappal is veszélyes kimenni a sok cigány miatt..:S
2010. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azt hiszem más albérlet után nézek, vagy megpróbálom a Karacs Kolit.

Mégegyszer köszönöm a segítséget:).

2010. aug. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!