Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen konténerlakást ajánlaná...

Milyen konténerlakást ajánlanátok ?

Figyelt kérdés
Olyan érdekel, ami teljesen alkalmas a téli lakhatásra, rendesen kifűthető, szellőztethető, nem penészedik, nem dübög-döng a padló, ha lépked benne az ember, felfér egy kamionra, egy, max. két személynek, tartós, egyedileg tervezhető, nem utál ki vele egy önkormányzat építési osztálya pl. a külseje miatt, és max. 4-5 millió a telepítéssel együtt... van ilyen, vagy ha nincs, miből kéne engednem ?

2021. máj. 26. 08:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen.

Mindenből le, pénzből fel.

2021. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Az álmaidban.

Amit leírtál az 15-20 millió..

2021. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 millióból vehetsz egy jófajta használt lakókocsit.
2021. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Van itt valaki olyan is, aki mostanában költözött konténerlakásba, és tapasztalatból beszél ?


Esetleg van itt valaki olyan, aki jelenleg egy konténerlakásokat gyártó cégnél dolgozik, ezért tapasztalatból beszél ?

Ha privátban megadja a cég nevét, hitelesnek is tűnik majd.


Mert csak hablaty, sorry.


:D

2021. máj. 26. 09:14
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ár csak tőled függ!

[link]

2021. máj. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a hablaty, amit te elképzelész.

Oda kell vezetni a vizet, a csatornát, a villanyt.

Alap kell neki, különben szétrohad pár év alatt.

És már el is költötted a nem létező 4-5 milliódat.

2021. máj. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a linkelt oldalon az ár nettó 190ezer/m2-től.

De ugye ez hivatalosan (ahogy írják is) 100 légköbméter alatti nem állandó tartózkodásra alkalmas (tehát nem lakóház ).

2021. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyaralónak szerettem volna egy mini konténer házat, vagy faházat, mindegy. A feltételeimmel egyik sem valósítható meg 8 millió alatt, így egyelőre elnapoltam, pedig túl nagy igényeim nincsenek (legyen modern és 4 évszakos. Pl. a telek árát, vagy a közművek beállását még bele sem számoltam.

Lehet "építtetni" úgy nevezett önellátó vityillót is, de annak az árába is beépítik értelemszerűen a beépítendőt. Pedig én csak 30 nm körüliben gondolkodtam, ami szerintem kevésbé élhető mindennapi használatra.

4-5 millióból sajnos tényleg egy retro lakókocsi/mobilház, vagy nem téliesített faház jön ki.

2021. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7-es, 8-as, köszönöm a válaszaitokat !
2021. máj. 26. 15:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!