Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sülysápi lakosok tudnának...

Sülysápi lakosok tudnának kicsit segíteni?

Figyelt kérdés
Ha minden igaz nyár végén költöznénk már új házba és a családommal Sülysápra költözünk. Énis még egy pár évre. Fiatal nőként mindig is nagyvárosias voltam. Budapestről költözünk. Így egy kicsit be vagyok tojva h teljesen kivülálló leszek. Tehát az érdekelne mennyire fogadják jól a huszas korosztály az új lakókat? Van barátkozási, szórakozási lehetőség ott?

2021. máj. 26. 02:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan a 20-as korosztályról nem tudok neked véleményt mondani, mert nem az a korosztály vagyok, de szerintem ők ugyanolyanok, mint Pesten. Ilyenek is és olyanok is.:)

Mi ugyan nem sülyiek vagyunk, hanem az utána való településen, Magdolna-telepen lakunk, de Sülybe járunk dolgozni, vásárolni, fodrászhoz (Ildihez, az állomáshoz közel, a Paradisoval majdnem szemben)

Én nagyon szeretem Sülysápot, gyakorlatilag ki sem kell mozdulni, az élethez minden szükséges megvan ott. Az emberekkel is szerencsém van, velem mindenki kedves, de én mondjuk könnyen barátkozom.

Viszont én soha nem úgy tekintettem, hogy a társadalmi életem, vagy a szórakozási lehetőségeim a vidékre korlátoznak, mivel Sülyből hamarabb bent voltam a zónázó vonattal (35 perc) Budapest centrumában a Baross téren, mint amikor budai lakosként át kellett vergődnöm Pestre.

Így a baráti köröm és a programjaim ugyanazok, mint akik voltak, csak helyben még pluszban szereztem hozzájuk.

Te se izgulj emiatt, ez nem a tiszazugi tanyavilág az 50-es évekből, így majd meglátod, hogy kellemes csalódásban lesz részed, Budapesttől egy köpésre!...rengeteg új lehetőséggel, a régi barátaid számára is!:)

2021. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!