Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 1 házfelújjításnál kb. mennyit...

1 házfelújjításnál kb. mennyit kér a villanyszerelő (konektorok berakása, vezetékelés stb)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
kb ha egy egész napot dolgozik a házadon akkor 10 E Ft-ot
2010. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 ezer Ft ért fel se kel. Kérj árajánlatot előre, mert utólag azt mond amit nem szégyell. Nálunk új 160nm pecónál konnektorok, kapcsolók, vezetékelés, koax kábel, utp kábel szal minden ami kell 300 rongy! 4 napra!!!


De mondom ez nagyon változó, konnektorok száma, vezetékelés stb. 30-40-50 ezres kategória!

2010. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ugye ez agyagdíjjal 300.000ft?


Egy háznál a csövek helyének kivésése, lecsövezés, vezetékbehúzás, felszerelvényezés úgy tudom 200.000ft.


Apám villanyszerelő és 1000-1500ft-ért dolgozik óránként és ez nem drága mert valaki évek óta őt hívja ha pl valami lámpát akar felrakni.

Múltkor elmentem vele dolgozni és kb 4 óra alatt kerestünk 8000Ft-ot. Apám rendes volt mert felét nekem adta pedig én csak fúrtam meg pakolgattam a szerszámokat a kocsiból ki és be.:D, én nem vagyok villanyszerelő amúgy.

Érdeklődj ismerősöknél hogy tudnak e olcsó villanyszerelőt mert így nem lehet árat mondani.

2010. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Pesten vgy környékén laksz, írj privit. Férjem villanyszerelő, ad árajánlatot.Nem drága!
2010. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 120 nm-es a ház ami 1982-ben épült. A régi vezetékeket cseréltettem rézre. Plussz konnektorokat kértem minden sarokba, és kamerarendszert is terveztem, azt is bevésték a falba. 2 hétig dolgoztak, és 430 ezer forint lett a vége, anyagostól, munkadíjastól. Mindenről számlát hoztak/adtak. A vezetékek piszok drágák, pedig a vállakozó a nagykerben a 10% kedvezményét is továbbadta nekem.
2010. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!