Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik valami jó fórum vagy...

Létezik valami jó fórum vagy oldal aminek olvasgatásával érthetek az ingatlanokhoz?

Figyelt kérdés

Semmit nem tudok az ingatlanokról és zavar hogy rajtam kívül mindenki tud beszélni róla. Egy hete még azt sem tudtam mi az a "nyílászáró" és még most is csak annyit tudok hogy a műanyag nyílászáró az jó a fa pedig rossz, De azt is tudni akarom miért. És nem csak ezt de parkettáról falakról előnyeiről hátrányokról....

Zavar ezzel kapcsolatban a tudatlanságom, de annyira a nullán vagyok hogy nem tudom hogy kéne elkezdeni.



2021. márc. 16. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%

A 9-nél a pont.

Én most építkezek, teljesen megszokottak már az alábbi szólások:


-ezt milyen kontár/hülye/idióta csinálta?

-miert nem így/úgy/amúgy csinálta?

-miett hagytad magad rábeszélni?

-en ennyit nem fizettem volna.


Stb


Természetesen olyan emberektől, akik azt se tudják merre vannak arccal.

2021. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Tehát nincs "rendes" megoldás mert bárki bárhol bármit ír vagy mond az csak vélemény ebben a témában...


Az "epitokozosseg" csatornát nézni meg a tudástár ingatlan.com-on pedig olvasok, hátha találok valamit.


Köszönöm mindenkinek a válaszát.

...a sértegetőknek is... tudom hogy mindent beleadtak és ez a maximum ami tőlük tellett ;p

2021. márc. 17. 16:22
 13/13 anonim ***** válasza:
Ingatlanszakmával kapcsolatos iskolai kidolgozott tételeket kell keresni a neten
2021. ápr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!