Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 4000nm² telek nagynak számít?

4000nm² telek nagynak számít?

Figyelt kérdés

#Telek méret
2020. szept. 20. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ, hogy mik a terveid vele és ahhoz mennyi az energiád, szabadidőd. Nekem a 1500 m2 is sok, középkorát meghaladó, dolgozó emberként.
2020. szept. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mit akarsz vele kezdeni?

Családi háznak kerttel elég, tábori WC-nek rettenetesen nagy.

2020. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez a telek családi házzal is óriási, nagyon gondold át ha arra veszed, hogy építkezz rajta, mert örökké nyirhatod a füvet...
2020. szept. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A kertben gyümölcsfákat, az udvaron füvet szoktak nevelni.
2020. szept. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ minek, hogy ha ott akarsz lakni akkor eléggé nagy még, hogy ha fákat is ültetsz. Amúgy Magyarországon 500-1000 négyzetméter körül van egy telek szóval az átlaghoz képesz nagy, de nem ez a fontos, ha nem az, hogy elbírsz-e ekkora telekkel bánni? 4000 négyzetméter füvet levágni nem 10 perc, ha fát ültetsz azzal is van 100 probléma, sokan csirkét meg birkát tartanak azzal megint van probléma és meg is van a megoldás, hogy miért élnek olyan sokan lakásba ott maximum azt a 3 szoba növényt kell gondozni. Egy ekkora telekkel van gond nem is kevés, de ha szeretsz kertészkedni és van időd akkor, hajrá.
2020. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagynak. Nekunk a regi haznal 3100 nm volt, de utaltam vele bajlodni. Fuvagas 3 ora stb stb. Egy ido utan nem is foglalkoztam vele, beszortam gyomirtoval aztan magara hagytam az egeszet.
2020. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Bizonyára beltelekről van szó, tehát lehet rá építkezni.

Azt kérdezném, hogy milyen széles az utcafronti oldala. Ha elegendő 2 házhelynek, akkor vedd meg és idővel eladhatod a felét.

2020. szept. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Valóban nagy, de nem baj. Majd ha ültetsz fákat, növényeket arra figyelj h legyen heky a fűnyíróval közlekedni közte. Ekkora helyen megfontolnám egy kisebb fűnyírótraktort. Önjárossal, toligálóssal rámegy fél nap mire lenyírod.
2020. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok nem venni szeretnék hanem ekkora a telkünk. Csak érdeklődés szintjén kérdezem hogy igen átlagban mekkorának számíthat. És igen a füvet fűnyíró traktorral kell nyírni de nem bánom :-D
2020. szept. 20. 13:03
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hatalmas, az én nyaraló telkem 200 nm és azzal is kell foglalkozni rendesen.
2020. szept. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!