Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen közvetlenül hagyományos...

Milyen közvetlenül hagyományos nyitott fűtési rendszerre köthető kombi gázkazánok vannak?

Figyelt kérdés
Egy Westen (Baxi) típust találtam. Létezik ezen kívül más választék is?
2010. júl. 26. 19:53
 1/3 A kérdező kommentje:

Egyébként szerelőm nekem is van, akivel majd megcsináltatom. Ők kötötték be tavaly a vegyes tüzelésű kazánunkat is és meg voltam elégedve a munkájukkal.

De lassan a gázkazán is cserére szorul. Egyelőre csak nézelődnék, hogy milyen kazánok jöhetnének számításba.

Ezt a Westent direkt ilyen rendszerre ajánlják, mert nincs benne nyomáskapcsoló. Árban is jó lenne. De azért jó lenne ha lenne még néhány összehasonlítási alapom más kazánokkal is.

Persze ha már ott fogok tartani, hogy be kell szerelni, meg terveztetni, stb, akkor meg fogom kérdezni az épületgépész/szerelőt is, hogy mi a véleménye.

2010. júl. 26. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyém zárt rendszerű.3 éves kombi/24kw/.

Anno napokig nézelődtem,"tanultam".

Ha ma kellene,most is > BAXI < lenne a választásom.

2010. júl. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt már én is több helyen olvastam, hogy általában dicsérik a Baxikat. Ez kissé meglepő, hiszen Olaszországban gyártják ezeket a kazánokat ha jól tudom.
2010. júl. 27. 10:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!