Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Unatkozás eltörlésére jó...

Unatkozás eltörlésére jó tippek? Mit csinálnátok

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

40 vagyok.

Soha életemben nem unatkoztam még.

Ha rövid távon van időm olvasok, ha hosszabb akkor tanulok.

2020. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem unatkozom.

De tippet adni nehéz, ha nem ismerünk.

Nyilván nem iskolás vagy, ha otthon vagy.

Ha pl. ülsz egy rumlis lakásban, akkor lomtalaníts és takaríts! Vagy főzzél valami finomat!

Menj sétálni (...a kutyával), olvass, nézzél filmeket, hallgass zenét, menjél úszni, hívj át egy hasonlóan unatkozót, ...

2020. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Takaríts.
2020. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Takarítsd ki a gépedet,rakd sorba a fényképeket,zenéket.
2020. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy unalom. Ha fáradt vagyok döglés és pihenés. Egyébként meg vagy fémkeresőzök vagy horgászok. A munka teszi tönkre az életem mert nem tudok a hobbiaimra koncentrálni. Mondjuk erdekes ha dolgozni megyek fel negykor al8g tudok felkelni. Ha horgászni kell menni haromkor úgy ugrok ki az ágyból mintha muszáj lennen.
2020. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Házi munka 😅
2020. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Unatkozás? Az mi?

Ha van szabadidőm, olvasok, vagy futok, vagy úszom, vagy netezek (hírek olvasasa), vagy jegyet keresek valami jövő héten esedékes programra, vagy kukkolok a Fb-n (hogy hányan posztolnak megint nevetséges dolgokat), vagy felhívom a barátaimat, vagy visszahívom aki üzenetet hagyott, vagy kimegyek a piacra valami friss zöldséget-gyümölcsöt begyűjteni, vagy elmegyek egy múzeumba/kiállításra, vagy főzök valami rég-nem-ettem-kaját, vagy levakarom a koszt az ablakról, vagy végre rendet rakok a jegyzeteim között, vagy kidobálom a régen használt vagy egyéb okok miatt selejt cuccokat, vagy lemegyek a Duna partjára csak úgy, ücsörögni a lépcsőn és bámulni a vizet, vagy..........uramisten, mit jelent az, hogy unatkozni?

2020. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Minimum 3 gyerek...
2020. febr. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!