Melyik parketta-lerakása olcsóbb?
Figyelt kérdés
Parketta-csere lesz, melyik az olcsóbb, tartósabb és gazdaságosabb a laminált, vagy a szalag-parketta?2018. szept. 9. 12:21
1/2 anonim válasza:
Lerakni hasonlóan kell mindegyiket. A szalagparketta vastagabb, talán 2cm körüli ès teljesen fából van, gyárilag csiszolva, lakkozva. Kb 3-4 szer lehet csiszolni mèg. Ès nem kopog mint a laminált.
2/2 anonim válasza:
Az 1-es mindent leírt, de én is megerősítem:
A szalagparketta a jobb.
A lerakása is hasonló, egyik sem egy nagy durranás.
Ha nem vagy totál béna, magad is megtudod csinálni mindkettőt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!