Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Menyire tartósak illetve...

Menyire tartósak illetve strapa bíróak az ilyen típusú munka bakancsok?

Figyelt kérdés

[link]


It gondolok építkezési munkálatokra amire használnám? (betonozás, talicskázás emelkedőn persze nem üresen :D stb.)


2018. szept. 7. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A panda elég jó név a munkavédelmi cipőknél. Szerintem amire szeretnéd, arra megfelel.
2018. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Építkezési munkákhoz szerintem nem a legjobb mivel nincs benne átszúrás elleni talpbetét és orrbetét se.

Én S3-as védelemmel ellátott bakancsot vennék.

A márka egyébként nem rossz.

2018. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2018. szept. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy munkavédelmi cipőben alapból van acélbetét az orrában. Még amikor szandált vettünk még abban is volt. Akkor szokták kiírni "extrának" amikor nem acél, hanem valami kompozit anyag (de az nem ez az árkategória). Átszúrás elleni védelem viszont lehet hogy sanszos, de nem kizárt hogy valami védelem azért van benne.
2018. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Szerintem egy munkavédelmi cipőben alapból van acélbetét az orrában. "


Szeretem az ilyen okos embereket, az, hogy szerinted mi van benne az nagyon kevés és távol is áll a valóságtól. Minden munkakörhöz külön más védő felszerelés kell, ezért vannak a szabványok, hogy mit kell tartalmazniuk.

Cipőknél a lenti linken található jelölések vannak és, az mit takar.

[link]


A kérdező által belinkelt o1-es besorolású bakancs nem tartalmaz semilyen betétet.


solarGyula ha nem értesz hozzá akkor legalább a hülyeségeddel ne vezesd félre a másika.

2018. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!