Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi lett a kilinccsel?

Mi lett a kilinccsel?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen kilincsem van a bejárati ajtónál, egyszer megyek kifelé, zárom be és egy kattanás, valami elpattant benne, azóta a kinti kilincs kicsit lelóg azaz nem áll vízszintesen és némileg kotyog is, működik de nem esztétikus és bármikor megadhatja magát. Egyébként ez egy ilyen fém ajtó, sok-záras, pontos típust nem tudok.


Ötletek hogy mi lehet a baj, és esetleg hogyan tudnám megjavítani vagy hogy egyáltalán hogy néz ki egy ilyen belülről, mire számítsak ha javítani akarom???


Köszönöm

[link]


2018. júl. 30. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2018. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lemaradt.

Eltört benne a rugó.

2018. júl. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

es ezt mennyire tudom en magam potolni avagy javitani?


mennyi ideje van hatra a zarnak es mi varhato, kiesik a kilincs stb vagy igy marad?


cserelheto benne csak ez a rugo? marmint hogy a zar maga nem

2018. júl. 30. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Maga a kilincs nem fog leesni.De ennek cseréjéhez olyan szakembert keress,aki érti az ajtó vasalat lebontását .

Amelyik cég ilyen ajtókat gyárt,ott van ilyen szakember is .

Természetesen a müa.ajtógyártóknál is .

Lehet menni olyan üzletekbe,ahol ilyen termékeket árulnak ,mert ők tudnak ajánlani a javításokhoz szakembereket is .

Nekem is egy ilyen nyitotta ki a bezáródott ajtómat .

2018. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is szétszedtem, kiderült hogy valóban az egyik kilincs (a külső) rugója tört el, egész könnyű volt mind szétszedni mind összerakni, csak arra nem jöttem még rá a csere pontosan hogyan zajlik, résszint hogy akkor a régit le kell feszíteni az újat meg csak simán rátolni, résszint pedig hogy hol a fenében lehetne ilyet beszerezni.
2018. júl. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!