Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bontott téglából csináltunk...

Bontott téglából csináltunk kapuoszlopot. Most, hogy kész lett, szeretnénk valamivel lekezelni, hogy patináns is legyen, meg szép is. Ti mivel kezelnétek le?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lenne itt most egy kőműves. Én csak azt láttam, hogy a házsorunkon, valami lakkal kenték be utána és nagyon klasszul mutatott.
2010. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Murexinnek és a Knaufnak is van cementfátyol eltávolító impregnálója. (lehet, hogy más cégeknek is, én ezt ismerem. 2 lépés, egyrészt leszedi a maradék cementet (visszakapja a téglaaszínét) másrészt az impregnálótól megörzi és nem lesz olyan érzékeny a vízre. Az építési áruházakban általában nincs, szakboltban kapható.
2010. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! Megpróbálom megszerezni valahol.
2010. jún. 1. 19:33
 4/6 anonim válasza:
A lenolajtól lesz szép,ezt is kőmüves mondta.
2010. jún. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem patináns, hanem patinás. még a helyesírás-ellenőrző is aláhúzza...
2010. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszolók!Köszönöm a tanácsaitokat.Kipróbáljuk,amelyik a legjobban tetszik,azt fogjuk alkalmazni.Kiemelten szeretném megköszönni az utolsó "segítőmnek" azt a fáradozását,hogy röviddel éjfél előtt nekem válaszoljon.Elképzeltem magamnak ahogy ott ül az íróasztalánál-előtte nagy halom dolgozat, amit holnapig ki kell javítania.De azért volt olyan kedves,és szakított magának annyi időt,hogy engem is kijavítson.KÖSZÖNÖM!
2010. jún. 3. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!