Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudtok ajánlani MEGFIZETHETŐ...

Tudtok ajánlani MEGFIZETHETŐ áron ütvefúrót, ami tud panel lakás falába fúrni? Vagy mit kell nézni, mi határozza ezt meg?

Figyelt kérdés
Ugyanis van egy 20 ezer forintos gép - nem nekem- ami nem fúr panelban lyukat és van egy 10 ezres tescos gép -nem mai és szintén nem az enyém- ami pedig igen. Válaszokat köszönöm (:
2017. márc. 12. 18:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én jártam már így, 6-os furat kellett a betonba, és telibe kaptam a vasalást. Átfúrtam, aztán mehetett tovább a móka. Persze utána újra kellett köszörülni, de működött. Persze lassú fordulat kell hozzá.
2017. márc. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Viszi azt a vidia is, csak nagyobb élszög kell hozzá. :D Nyilván annak nem lövi ki az élét a beton, de ügyelni kell rá, hogy ne is törje össze. :D
2017. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Bármelyik SDS tokmányos gép jó lesz neked, ez fel van tüntetve a dobozon.

Fúrókalapácsot keress.

Így néz ki a fúrószár, ami bele való [link]

2017. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves kilences!

Már én is régóta keresek egy olyan üzletet, ahol lehet venni előre gyártott lyukakat! És tegnap rá is bukkantam. Bementem a lyukboltba egy "tecsós" zacskóval és 30000 forintért televettem lyukkal. Sose tudni mikor lesz rá szükségem. Jó ha van a háznál!

2017. márc. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!