Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Multifunkciós gépek mennyire...

Multifunkciós gépek mennyire tartósak? Megérik az árukat?

Figyelt kérdés
pl gop 300 sce,hogy lássátok milyen formára gondolok
2016. dec. 24. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz, nem egészen a kérdésedre fogok válaszolni, de: nem szeretem a multifunkciós készülékeket. Minél több funkciós, annál kevésbé jó egy-egy feladat ellátására. Pl: lehet a kombinált fogóval huzalt darabolni, de egy csípőfogóval jobb. Lehet vele szöget húzni, de egy harapófogóval jobb.

Én inkább megvenném a különféle funkciókat ellátó szerszámokat/gépeket külön-külön, ha összeadod lehet, hogy talán nem is drágább.

De hogy off is legyek: tartósság. Használatfüggő. Az említett BOSCH-ra pl. 3 év gari van. Az azért megnyugtató.

2016. dec. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de hogy ON is legyek
2016. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazad van abban hogy ilyenkor nagyob az esély arra hogy elromlik,pl amit emlitesz fogót,olyat sose vennék,a harapofógót és társait egy ilyen nem helyettesítheti.Ennél a gépnél viszont annyi különbség van hogy ze csak rezeg,szóval olyan sok minden nem tud rajta elromlani,multifunkciós tehetségét a kis késeinek köszönheti,ez pont olyan mint mikor én a sarokcsiszolóra rakok gyémántos korongot vagy épp kővágót,fémet...,engem gazából az érdekel nagyon mennyire befolyásolja az életartamát pl a rezgése...,a választ köszönöm,teljesen megértelek
2016. dec. 25. 14:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A tartósság teljes mértékben gyártófüggő. Volt nevenincs kínai fosom, még valamelyik áruházban vettem, néhány használat után kifeküdt (igaz, a tartozékok, amit adtak hozzá, azok is újonnan használhatatlanok voltak). Aztán vettem egy Makita TM3010 multigépet, ami a mai napig tökéletes, pedig sokszor előveszem. Az általad írt Bosch-ra ha regisztrálsz, akkor 3 év a garancia, mert azt a sorozatot a Bosch ipari felhasználásra tervezte. Nem gondolnám, hogy a tartósságával bármi probléma lenne.
2016. dec. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha valami rezeg, akkor abban valami mozog/forog/stb. Ami mozog, az pedig kopik. Vagy lassan vagy gyorsabban, de elhasználódik.

Barkácsolásra, azaz félévente egyszer elővenni én egy Aldis szerszámot vettem 10k-ért.

Szerintem ennyit megért. Kerti padot csiszoltam vele, szépen vitte, számomra megért ennyi pénzt szintén 3 év garival.


Egy termékbemutatós nyílt nap alkalmával volt alkalmam kipróbálni zöld Bosch-os multigépet is, mely kb. háromszoros árú az Aldishoz képest. Ez egy az egyben visszaköszön a minősében is, gondolom a tartósságban is. De barkácsra már sokallom az árát, ezért vettem az olcsóbbat.


Ha hobbi szinten lenne ilyen szerszámra szükség, akkor már elgondolkoznék egy márkásabb darabon.


Profi/munka szint esetén, pedig csakis az ipari célszerszám jöhet szóba.

2017. jan. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én makita melett döntöttem,41,alkatrésszel/tartozékkal adták,gondoltam ha + még makita is kár otthagyni
2017. jan. 4. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!