Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ismeri valaki a mr fix nevu...

Koczak Stefan kérdése:

Ismeri valaki a mr fix nevu lancfureszt? Es ha igen milyen tapasztalatai vannak vele? Jok ezek a kinai lancfureszek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 4. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Találtam egy oldalt ott egy ilyen gépet 25 ről 16 ra áraztak le. Nem ismerem a márkát de egy normális fűrészbe a gyújtótekercs többe kerül(20-25 ezer) mint itt egy teljes fűrész akkor szerinted milyen lehet?
2016. aug. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik legrosszabb,még a kínaiak közt is.Erőtlen,silány minőség.Ezért az árért ,nem várhatsz többet.
2016. aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Remélem még nem vetted meg...
2016. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezernyi néven futó kínai fűrész. Lap, lánc élettartama kritikán aluli. A leggyakoribb hibák: olajozó szivattyú tönkremenetele, kuplungharang szétszakadása, az állandóan elállítódó karburátor, széthulló gyújtáskapcsoló, és berantószerkezet. Karburátorból kiszakadó légszűrőt és annak fedelét leszorító tőcsavar.
2016. aug. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon koszonom a valaszat.mondjuk ra mar nekem van egy straus lancfureszem az amikor megvettem a tescoba mar aznap mikor hazahoztam nem indult be es masnap vittem vissza erre fel adtak nekem egy masik lancfureszt kicsereltek nekem 10 honapig mukodott rendesen eleg sok fat oszevagtam vele kb 20 kobmetert oszevagtam vele aztan most megadta magat.beindul de rogton be is doglik.valaki tudja hogy mi lehet az oka??
2016. aug. 5. 12:15
 6/9 anonim ***** válasza:
1.Kínai ez a fő ok.2.Bármi lehet ,mert ezt így ,a hogy leírtad kevés.Gyertya és gyújtás bármelyik része.Karbi és bármelyik része,dugulása.A húsz köbméter nem sok a hoz a pénzhez , a mibe került.
2016. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel hogy csak úgy néznek ki mint a láncfűrész. Még a Husqvarna vagy Sthil vagy egyéb neves márkájú gépek is széthullanak ha nem arra használja az ember amire való. Egy kis hobbi Sthil is tönkremegy ha 15-20 erdei köb fákat akar az ember vágni vele mert nem arra tervezték . Két fűrészt vettem mire harmadikra vásároltam egy normálisat 140-ért. Az első gép egy nevenincs kínai volt ez használat közben a rázkódástól széthullott alkatrészeire. A második egy Makita volt . Persze a legkissebb. Ez príma gép volt persze nem arra tervezték hogy én 15 erdei köb fát vágjak vele össze tüzelőnek évente. 4 évig bírta többször javíttattam. Mondanom se kell a két fűrész ára és javíttatás , alkatrész utánajárás , ide vinni oda vinni szervízbe a végén többre jött ki mintha mindjárt a 140-ezres Husqvarnát vettem volna meg. A sok ideget nem is számolom . És az egy hétig tartó favágás a komolyabb géppel két napra rövidült.
2016. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerencsere mar sikerult megcsinalnom mar mukodik a karbi allitodott el rajta magatul nagyon erdekes.
2016. okt. 11. 08:29
 9/9 anonim ***** válasza:
Én használom , minősége elég vacak de ha beállítod normálisan és veszel rá normális láncot a gyári helyett akkor az otthoni tüzifát össze lehet vágni vele
2018. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!