Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűtési rendszer - tágulási...

Fűtési rendszer - tágulási tartály kiépítés - ár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Központi fűtési rendszerem van, radiátorokkal, kombi kazánnal, a lakás 70 nm-es. A fűtési rendszerből folyt a víz - mint kiderült a biztonsági (automata légtelenítő)szelepnél. Kihívtam a szerelőket, akik azt mondták, hogy egyrészt a légtelenítő szelepet kell kicserélni, másrészt tönkrement a kazán belső tágtartálya és csere helyett olcsóbb, ha felszerelnek egy külső tartályt, ami már "örökre" szól, és ráadásul ekkora házba eleve kellett volna egy nagyobb, külső tartály.

Ezért a két munkáért "potom" 115 ezer forinttól szabadítottak meg.

Szerintetek becsaptak, vagy tényleg nem lehetett volna sokkal olcsóbban megúszni?

Köszi



#szerelés #szerelő árak
2016. júl. 21. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem most már teljesen mind1 nem???? Mi amikor a fűtést csináltattuk vegyes tüzeléssel + kombigáz kazánnal egyszerű volt a helyzet mert mindent én vettem meg (a neten rendeltem különböző helyekről össze a rengeteg cuccot ami elég macera volt,de a közeli bolt árajánlatához képest összességébe pár száz ezerrel kevesebbre kihoztam....igaz vagy 2,5 millió-ba volt az egész buli) Maga a munkadíj 210000ft volt.
2016. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jah azt kihagytam,hogy 4 szakit hívtam és nem csak az ár alapján választottam mert volt amelyik akkora hülyeségeket hordott össze,hogy hihetetlen volt,hogy ennyire hülyének nézett volna
2016. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Légtelenítő szelep 1500 ft Tágulási tartály 5000 ft Kevés cső és idomok mondjuk 10000 ft Összesen 16500 ft Legyünk nagylelkűek kerekítsük fel 20000 ft-ra. Tehát a munkadíj 95 ezer forint volt. Tehát téged rendesen becsaptak.
2016. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jól át lettél baszarintva!
2016. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!