Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen vastag anyagból van...

Milyen vastag anyagból van egy vashordó?

Figyelt kérdés
Abroncsos, horganyzott, új vashordót kínáltak megvételre. Sajnos messze vagyok tőle (külföldön), megnézni nem tudom. Milyen vastag anyagból szokták ezeket készíteni?
2016. máj. 5. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Van 0.75 ös van 1 miliméteres és van másfeles is.
2016. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, hogy hányas egy férfi lába?
2016. máj. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akinél én először tenném fel ugyanezt a kérdést, az az ember lenne, aki megvételre kínálja az új hordót. Ennyi infót csak tud adni az értékesíteni kívánt termékéről.
2016. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Természetesen én is így jártam el, kedves utolsó. Lévén azonban az eladó egy vidéki özvegyasszony, kb annyi fogalma van ilyen dolgokról, mint a relativitáselméletről.
2016. máj. 7. 08:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, kedves kérdező, ebben az esetben, valami olyasmit kérdeznék a hordótulaj mamitól, hogy mennyire nehéz a hordó, kb hány kiló lehet. Minél nehezebb, annál inkább feltételezhető róla, hogy benne van az anyag. Sajnos az abroncsos hordók is többféle lemezvastagságban készülnek, ezért bármennyire szeretnénk segíteni, itt is csak tippelgetni tudnánk.
2016. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!