Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Eggy hegesztő trafót hogy...

Eggy hegesztő trafót hogy probálok ki?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni eggy hegesztő trafót valakitöl akit nem ismerek, (eggy nagy német ipari 220/380v hegesztőröl van szó) és nem akarom hogy kibasszon velen, azt mondta telefonon hogy ki birom próbálni. Ha megy jol akkor nem lehet neki valami rejtett hibája ???
2016. febr. 2. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudsz hegeszteni?
2016. febr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vigyél a teljesítményhez megfelelő elektródát és hegesszél vele.
2016. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én minek neked ipari trafó?

Inverter sokkal könyebb,kisebb, kevesebb áramot fogyaszt, újat kapsz már negyvenért.

2016. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudok heggeszteni, nekem egy Einhell BT-EW 150 trafom van, de ez tul kicsi, hamar felmelegszik és kikapcsol. azért akarok egy nagyobbat, és azért ipari mert ezt az eggyik családtag ismerőse akarja eladni olcsón, mert nincs már rá szüksége, és meg akarom venni, csak nem akarom hogy átverjen, azért tettem fel a kérdest. köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. febr. 2. 21:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Hegessz vele 5 percet,és ha müxik megveheted.

A trafós gépek..vagy jók ,vagy rossz(zárlatos) Mivel igen 1szerű a szerkezet,nem nagyon van mi elromoljon benne(esetleg 1-1 kapcsolója), és általában elnyűhetetlenek masinák,sokkal strapabíróbbak mint az inverterek.

2016. febr. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek az utolsóval, azért akarok trafot és nem inverter-t mert azt mondják hogy az inverterek soha nem lesznek ojan tartósak mint a trafok. Igaz hogy az inverterek-nek sok előnyeik vannak (könnyebbek, kisebbek, okosabbak) de ugyanakkor drágábbak is. Ez van fiuk.
2016. febr. 3. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!