Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ért valaki a Speck német cég...

Ért valaki a Speck német cég által gyártott magasnyomású mosókhoz való pumpákhoz?

Figyelt kérdés

Van egy ilyenem, a gyári adattáblája szerint elég nagy teljesítményű. Mivel az elmúlt 10 évben egyszer sem használtam, így szeretném eladni, de fogalmam sincs, hogy mennyit kérhetnék érte.

Túl sokért nem akarom hirdetni, hogy nem kelljen még hónapokig rakosgatnom itthon egyik helyről a másikra. De jóval áron alul se szeretném elpotyázni.


2010. márc. 24. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát annyit tudok tanácsolni hogy az ebay.de-n keress rá hátha találsz ilyen típusut.

Èn dolgoztam olyan cégnek akik ipari nagynyomásuakat forgalmazott volt német márka is de erre nem emlékszem.

Német oldalakon keress rá, pl német google

2010. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kösz a tanácsot!

ebay-en megnéztem. Ez a cég sokféle szivattyút gyárt, árulnak is párat, de ilyet vagy más hasonló magasnyomásút nem láttam.

Googlen is kerestem, meg is találtam a gyári leírását, adatlapját, de árat nem láttam sajnos sehol.


Egyébként erről van szó: [link]

Egészen pontosan a P21/23-130-as típus.

Saccra se tudod, vagy esetleg valaki más, hogy mennyit érhet egy ilyen?

2010. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh, bocsánat, most vettem észre, hogy valaki más a családból jelentkezett be az oldalra erről a gépről és véletlenül az ő nevében írtam!

Tehát az előzőt is én, a kérdező írtam.

2010. márc. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!