Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kaputelefon névváltoztatása...

Kaputelefon névváltoztatása hogyan? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kérdésem a következő!:

Az linken látható kaputelefon esetében,hogyan kivitelezhető(legálisan :DDD)a név cseréje?Kell szólni a közös képviselőnek?Vagy neki állhatok egyedül szerelni?Netán ennél a típusnál egyenként cserélhető a név?Köszia válaszokat.

Link:

[link]



2015. nov. 21. 14:22
1 2
 1/11 anonim válasza:
En szoltam, de amikor meg 1 honap mulva se csereltek le, megoldottam magamnak.
2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ejszaka csinaltam :D
2015. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért,valamiért ugrált a kurzor :D
2015. nov. 21. 14:24
 4/11 anonim válasza:
Egyik ismerősöm szólt a közös képviselőnek és amikor 2 hónap múlva még mindig nem csinált semmit, akkor megoldotta magának:)
2015. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem,köszi!Akkor közös képviselőnek kell szólni,ha meg nem csinál semmit akkor magam megoldom :D csákány,flex beizzít :D
2015. nov. 21. 14:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom,hogy mind a 4 csavart le kell szedni az egész előlapot le kell szedni vagy külön kipattintható a saját "névrész" :D Vagy majd a gyakorlat igazolja...
2015. nov. 21. 14:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok helyen úgy oldják meg, hogy ragasztanak rá egy cetlit az új névvel (feliratozógéppel).
2015. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen úgy akarom ahogy eredetileg van.Meg hülyén is néz ki ha ráragasztom.Hosszú távra lenne,saját lakás lesz nem albérlet :D
2015. nov. 21. 15:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Le kell szedni az előlapot.

Ha a közös képviselő nem intézkedik, akkor ha nem ismernek még ott, akkor egy kisebb forgalmú időszakban vegyél fel munkásruhát, azt fogják hinni, szakember vagy. Esetleg még meg is szólítanak, hogy az övéket is cseréld ki. :)

2015. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Négy csavar ki, előlap levesz, nyomógombokban címke kicserél. Ha van humorérzéked, úgy szereled vissza, hogy a többi lakó nevét jól összekevered. :-)
2015. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!