Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mivel lehet elvágni fa léceket...

Mivel lehet elvágni fa léceket és gumiabroncsot?

Figyelt kérdés
Nincsen szerszámom, érdemes vennem valamit hozzá? Kisbútorok barkácsolásának megtanulása is érdekel, van ilyen tanfolyam? Nem akarom az egész asztalosságot kitanulni, csak ládikák, létra, komód, ilyesmit készítenék magamnak. Köszi.

#gumiabroncs elfűrészelése #faanyag megmunkálása #kisbútor készítés
2015. jún. 1. 05:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Fűrésszel, előbbit fa, utóbbit fém fűrésszel. ha nincs, akkor venni kell.

A google biztos segít a tanfolyam keresésében, de nem hiszem, hogy van ládika-létra-komód-ilyesmi készítő tanfolyam, mert valószínűleg asztalos tanfolyamként fogod megtalálni...

2015. jún. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gumiabroncsot fogod tudni vágni orrfűrésszel vagy dekopírfűrésszel, a gépben fémhez való lappal. Ugyanezekbe a gépekbe fához való lappal menni fog a lécek vágása. Persze abból nem lesz létra, vagy komód, mert néhány komód árára való szerszámot és gépet még be kell szerezned a legalapabb asztalosműhely kialakításához is. Gyalulás, vágás, fúrás, csiszolás, vésés, és ezek csak az alapműveletek.
2015. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Asztalos vagy? Te meg tudnád tanítani nekem ezeket? Esetleg hirdetnél tanfolyamot? Budapesti vagyok.
2015. jún. 1. 23:15
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha csak 1-2 dolgot szeretnék elvágni, célszerű lenne inkább megkérnem valakit, hogy vágja el, nem igaz? Kihez fordulhatnék?
2015. jún. 2. 06:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Segítenék szívesen, de vidéki vagyok, 200 km-re Budapesttől.
2015. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, de kár! Te honnan tanultad meg ezeket?
2015. jún. 3. 01:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem a barkácsoló szomszéd Jani bácsitól lestem el, hanem fiatalságom meghatározó éveit szorgalmasan lehúztam a Roth Gyula Erdészeti és Faipari Szakközépiskola szakmunkás és technikus képzésének keretein belül Sopronban. :-)
2015. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!