Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kád újrazománcozásában valaki...

Kád újrazománcozásában valaki segítene? Én szeretném megcsinálni!

Figyelt kérdés

albérletben élünk itt, ezért nem szeretnék szakembert hívni, és 30 ezret fizetni érte, illetve szeretem magam oldani meg a dogokat ( már amit lehet )

Próbálok utána nézni mit hogy kell, de megköszönném ha valaki leírná a tapasztalatát, és hogy ő hogy csinálta:)


Illetve így is lehet: Kicsit fürdőszoba, nincs ablak, és közvetlen huzatot se tudok csinálni, ha kinyitom az ablakot ( ami csak a szobában van)

a fürdőszobába azt mondják festés alatt 20-25 fok az ideális, de akkor mit csináljak, ha a fürdőkád oldalába van a radiátor, amit nem tudok lekapcsolni, és általában mindig langyos?



2015. febr. 11. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fölöslegesen dolgozol, mert nem lesz tartós. Gyárilag a zománc rá van égetve a pléhre vagy az öntvényre. Az ilyen kereskedelemben kapható zománcfestékek csak parasztvakításra jók.
2015. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fölöslegesen biztosan nem,mert ennél rondább már nem lesz :)

Amint mondtam, albérletben lakunk, 3-4 év múlva már nem fogunk itt élni, nekem annyira nem fontos most hogy 10 évig tartson. (ezért sem szeretnék rá 30 ezret költeni,mert nem saját)

2015. febr. 11. 11:11
 3/6 anonim ***** válasza:

" van a radiátor, amit nem tudok lekapcsolni, és általában mindig langyos?"


Van rajta elzáró szelep,ha nem működik akkor vársz tavaszig

amikor leáll a fűtés.

Hogyan csináljuk.

[link]

Mivel.

[link]


1 új lemezkádat 20-22 körül lehet venni.

2015. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Ezt az oldalalt már elolvastam, és hasonlókat! DE köszönöm a választ!


Új kádat nem szeretnék venni, a radiátort pedig megpróbálom lekapcsolni :)

2015. febr. 11. 11:19
 5/6 anonim válasza:
Ha albérletben laktok, akkor egy fillért se költs a lakásra. A főbérlő dolga a lakás karbantartása, a költségek is őt terhelik. Gondolom nem 40 éve laktok ott, így nem hinném hogy ti tehettek a kád állapotáról.
2015. márc. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló! abba igazad van, hogy nem 40 éve élünk itt, csak 4. a kád eleve öreg volt, nem új! a lakás egy idős bácsié, de mindent fizetett eddig, amivel gond volt ( rossz volt a redőny pl.)


ezt az kérdést is én írtam ki, ebbe elmesélem, mi történt a káddal, igaz nem az én hibám, de nem hiszem hogy a tulaj ki fogja fizetni

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__6577328-meg..

2015. márc. 5. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!