Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan oldjam meg? (szigetelés)

Kocuska kérdése:

Hogyan oldjam meg? (szigetelés)

Figyelt kérdés
Na most már, mivel elég hideg van mostanság és észrevettem hogy az ablakomon mintha jönne be a hideg levegő gondoltam csinálok vele valamit. Mit lehet ilyenkor csinálni? mondjuk egy polifoam-cucc vagy valami ilyesmire gondoltam...

2015. febr. 9. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
és mégis hol jön a hideg? a záródó részeknél? a párkány alatt? a zsanérnál?
2015. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy hideg van, annak ezer oka lehet szigetelési szempontból. Az hogy az ablaknál hidegebb van az normális. 5 fok eltérés a normális. Másrészt így látatlanban lehetetlen megmondani hol van a hőhíd.
2015. febr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az ablak szélén érezni egy nagyon picit hogy jön be. Remélem így érthető :)

Meg mivel az ablak eleve nem szigetel annyira jól (és mivel csak este vagyok a szobában), így arra gondoltam hogy egy polifoam vagy hungarocell lapot teszek oda, csak nem tudom hogy ez mennyit segít :D

2015. febr. 9. 23:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából semmit mert a hőhíd ugyanúgy ott marad, purhabbal fújd ki de az meg nagyon csúnya.
2015. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mi az a hőhíd? :) (nagyon nem vagyok jártas a témában :D)
2015. febr. 9. 23:06
 6/7 anonim ***** válasza:
hőhíd ha fúrnál egy lyukat a falba az is hőhíd lenne. Nagyon veszélyes mert egy kis hőhídnál is nagyon hamar kicserélődik a meleg/hideg levegő.
2015. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

bármivel eltakarod a rést az jobb mint a semmi

öntapadós szigetelő csík a legegyszerűbb

2015. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!