Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Román láncfűrész tankolásánál...

Román láncfűrész tankolásánál kifolyik a tankból a benzin. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Lehet ez egy egyszerű probléma miatt is, ami házilag megoldható, vagy alkatrész cserére lenne-e szükség?, mert akkor nem érdemes vele vacakolni..

2015. jan. 30. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
A "román láncfűrész" az oka. És lesz még vele több bajod is. Tömítéshiba lehet, ha a sapkánál folyat, esetleg sérült üzemanyagcső de el ne indítsd úgy, mert balesetveszélyes, a kipufogótól meggyulladhat a szivárgó üzemanyag. Ha nem a beöntőnyílásnál folyik, akkor elrepedt a tank, ami azt jelenti, hogy mehet ahova újkorában is való lett volna: kukába.
2015. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt írnád le, hogy honnan folyik ki. Pontosítani kellene, mert így. " tankolásnál " ??? Mellé csorgatod vagy mi ?
2015. jan. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kratos95 válasza:
rakj egy folia darabot a kitekert kupak helyére és csavard rá a kupakot.én igy oldottam meg egy gépemen
2015. febr. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A tankolásnál nem a beömlő nyiláson folyik ki hanem tankolás közben is folyik valahol. Teletankolom és 2 perc után üres a tank bármilyen állásba áll a gép
2015. febr. 7. 17:58
 5/7 kratos95 válasza:
tankcsere vagy kuka.nekem van ép tankom ha érdekel
2015. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyiért lenne eladó?
2015. febr. 9. 20:16
 7/7 kratos95 válasza:
1000 ft :D
2015. febr. 14. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!