Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Favágók láncfűrészesek! Help!?

Kratos95 kérdése:

Favágók láncfűrészesek! Help!?

Figyelt kérdés
egy tank kivágásáért mennyit lehet elkérni?kuglizni hivtak.vagy mázsa/forint?

2015. jan. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy tank benzin mire elfogy, azért simán elkérhetsz 5-6 ezret.
2015. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
088as stihl azért sokat fogyaszt.mivel 120 ccm ezért nemtudom mennyi az annyi
2015. jan. 22. 13:46
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

igazából te ismered a géped és annak fogyasztását.

én kisebb fűrésszel 3000ft/tank ért vágtam de azzal elég sok fát szét tudtam vágni.

úgy kell megtervezni az árat hogy az elvégzett munkáért ne legyen azért irreálisan sok a költség.

vagy előre megmondod hogy mennyiért vagy hajlandó szétvágni és akkor mindegy hány tankkal megy ki megvan beszélve az ár.

2015. jan. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én kétféleképpen mérlegelném.

Vagy ránézek a fakupacra és megmondom hogy mennyiért vágom össze.

Vagy órabérbe. Óránként 1 liter benzin. Ehhez kell lánckenő ami úgy 4 dl. Az 800 forintos literes áron az 320 forint a 4 dl. Meg az 1 liter benzin a stihl olajjal. Az legyen 900 forint vastagon számolva. Ez így 1220 forint. Legyen akkor 1200 forint. Ehhez hozzászámolok gép kopást. 1500 forint az alap költségem. Akkor még elmegyek a házhoz. Ez plusz költség lehet ha nem a szomszédba megyek. Ezen felül az ezer forintos órabérem meglegyen. Tehát ez azt jelenti hogy óránként a minimum 2500 forint. Ez kevesebb nem lehet csak több. Inkább 3 ezer forint óránként.

2015. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!