Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gúla alakja minek van amit...

Gúla alakja minek van amit tudok formának használni?

Figyelt kérdés

Műgyanta öntéshez.


[link]


Talán váza?


2015. jan. 6. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Csonkagúla alakú háztartási reszelőt már láttam. A belsejét nyilván ki kellene valamivel bélelni.
2015. jan. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a temetői műanyag vázák jutottak először eszembe.
2015. jan. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem látszik kúpnak a képen lévő forma?? Nagyon nem mindegy.
2015. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam ilyet. Gondolom ez vagy egyszerhasználatos, vagy pediglen le kéne vágni valahogy a tetejét, hogy kiférjen rajta kötés után a végtermék.

2015. jan. 8. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez mind kúp, és nem gúla. A gúlának élei vannak, mert valamilyen sokszög az alapja, míg a kúpnak kör alapja van.

Gúla alakúak pl. a piramisok Egyiptomban.


Szóval kúpra van szükséged. Lehet venni műanyagos boltban (100Ft-osban is talán) olyan pezsgőspohár-készletet, amelyik átlátszó műanyagból készül, nem is drága, és annak a pereme nem kisebb átmérőjű mint a teste (nem olyan mint az általad linkelt pohár), így könnyen kicsusszanhat belőle ami megszilárdul benne, tehát elvben többször is használhatod öntőformának.

2015. jan. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Valóban kúp. Igaz.


Martinis pohán esetleg fagyis kehely, ilyeneket találtam amik jók lehetnek.


Köszönöm szépen a válaszokat"

2015. jan. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!