Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy számítógép asztalt szeretn...

Egy számítógép asztalt szeretnék építeni, és kérdés hogy hogy vezetem ki az USB portokat illet a power gombot?

Figyelt kérdés
Egy egyedi fa számítógép asztalról lenne szó. Egy lezárt dobozban lenne az alaplap, elkülönített részen a táp. Hogy kell kivezetni a portokat? az összeset. VGA, USB, DVI vagy bármi ami létezik annak érdekében hogy könnyen elérhető legyen. Aki erről tud valamit kérem privátban írjon! Előre is köszönöm!

2015. jan. 4. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Hogy kell kivezetni a portokat? az összeset. VGA, USB, DVI vagy bármi ami létezik annak érdekében hogy könnyen elérhető legyen."


Szerintem vezetékkel kellene...

2015. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet, h rosszul gondolom, de ha a kábelt akarod kivezetni, akkor kell hagynod egy ilyen kis kör részt, ahova talán lehet venni vmi műanyag design-os cuccot, amit be kell rakni.
2015. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ez lenne a cél első válaszolónak: igen de milyen kábellel? Köszönöm a nagy okosságot eddig eljutottam énis
2015. jan. 4. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
miért vagy paraszt? válaszolt, hogy kábellel vezesd ki, mi az hogy milyen kábellel? USB-t pl egy "fiú-lány" USB kábellel és a többit is ugyanígy...
2015. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Köszönöm a nagy okosságot eddig eljutottam énis"


Olyan egyszerű dolgokra kérdeztél rá, hogy nem jósolok nagy jövőt a projektednek. A power kapcsoló egy egyszerű kontaktus, semeddig se tart kivezetni bárhová is. Az USB-hez bárhol lehet venni toldó kábelt, vagy HUB-ot és az is meg van oldva. Kicsit gondolkozz!

:D

2015. jan. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!