Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Akkus fúró tokányt hogy tudom...

Akkus fúró tokányt hogy tudom kicsavarni ha beszorult?

Figyelt kérdés

Van egy akkus fúróm ami a túl lett feszítve és most se kisebbre se nagyobbra nem lehet állítani, beállt.

A tokmány közepén ahova a fúrószár kerül van egy csavar középen, azt ha kiveszem lejön a tokmány a gépről?

Próbáltam csőfogóval ráfogni, és úgy visszatekerni de még azzal sem ment.


2014. nov. 21. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
a csavar bal mentes, kiszeded és azután csőfogóval ráfogsz a tokmányra és letekered ( a tokmány jobb menetes)
2014. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg letört valami fém a tokány koszorújában,és az beszorult valahol.


A rögzítő tokmány Csavar balmenetes,azaz kitekerni ezt az óra járásával megegyezően kell. Maga a tokmány normál finom menet,azaz az órának járásával ellentétesen jön le

Sajnos itt az ellen megfogáshoz" lehet hogy spéci vékony villáskulcs szükséges,ami a tokmány alatti fém tengelyre van méretezve.

2014. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!