Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem tudom elzárni a...

Miért nem tudom elzárni a vízóra alatti piros elzárót?

Figyelt kérdés
Egy éve mikor ideköltöztünk még el lehetett zárni.. Most próbáltam wc-tartály csere miatt, de nem mozdul, ráadásul a vízóra sárga plombája alatt van.Mi ilyenkor a teendő??
2014. nov. 4. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
gondolom golyós csapról van szó. nincsen használva ezért be vízkövesedik! fogóval , v szólj nálad erősebbnek...
2014. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább havonta mozgatni kell.
2014. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha fogoval elforditom, nem teszek benne kárt? Nem törik el? Vízkőoldó segithet?
2014. nov. 5. 02:35
 4/5 anonim ***** válasza:

A vízkőoldót hogy juttatnád a cső belsejébe?


Próbáld meg fogóval, aztán jöjjön, aminek jönnie kell...

Nagy valószínűséggel nem lesz semmi probléma, ha azért ésszel próbálkozol, nem feszegeted túl nagy erővel.

Mindenesetre, nem árt, ha előtte megérdeklődöd, hol van a főelzáró. :)

Olyan probléma azért nem nagyon várható, ami elárasztja a lakást. Inkább a piros forgató kar törhet el bizonyos kiképzésnél, vagy a fedél csavarja okoz valami gondot. De mivel a vízóra előtt van, feltehetőleg a ház közös költségén cserélik ki a szelepet. Ennek működnie kell, azért van.

2014. nov. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy jó irányba próbáltad?
2014. nov. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!